Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan valósulhat meg Bűnszöve...

Hogyan valósulhat meg Bűnszövetség ismeretlen tettessel?

Figyelt kérdés

Egy tárgyaláson áll két vádlott 4 rendbeli kifosztás bűnszövetségben való elkövetésével. A másodrendű vàdlott ebből a 4-ből egy ügyben van benne.

A másodrendűnek azt mondja a bíró , hogy “Önt elítelem felfüggeszetett börtönbüntetéssel kifosztásból és a szövetséget leveszem magáról” Az elsőrendű vàdlottat a közös egy ügyből kifosztásból , de a másik 3-ból ismeretlen tettessel való bünszövetségben elkövetett kifosztásból itélte el különös vissza esőként 8 évre . Mind ezt halmazatban. Arra lennèk kivàncsi , hogy valósul meg a szövettség ténye ismeretlen tettessel? Mik a körülményei ? Mivel lehet vèdelmi stratégiàt építeni? Ha egyszer a szövetséges kiléte nem tisztàzott , akkor maga hogy lehet a szövetség ténye megalapozott? Értem én hogy a sértetti vallomás szerint nem egyedül volt az elkövető. De akkor a masik egy ügyben a masodrendű vádlottat miért bűnsegédként itélték miért nem szövetségben? Ha egyszer halmazatban tàrgyaltàk a négy ügyet és a másik hàrom ügyben nem volt bizonyítható a másodrendű vadlott jelenléte. De mind a négy ügyben egy az elkövetési mód és cselekmény. Még is az egyik ügyben azt mondjàk kifosztás bűnsegéddel a másik 3-ban pedig bünszövettség ismeretlen tettessel.



2021. máj. 22. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Olyan szöveget adsz a bíró szjába, ami biztosan nem hangzott el. Innentől felesleges figlalkozni a válaszadással.

Egyébként ismeretlen tettesek esetén sem tartom kizárt a bűnszövetséget.

2021. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bátya mész a kóterbe?
2021. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hál Istennek csak halgató vagyok , de te még mehetsz, mivel ezzel az alpári kommenteddel sugaltad a személyiséged is . Valószínűleg gatyàt mosni jó lennél oda bent ezzel az értelmi szinteddel 👦🏻 Ja amúgy jó kis komment volt , majdnem tapsoltam , csak annyira nem volt megindító még sem 😳
2021. júl. 7. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha én arra lennék jó, akkor gondolhatod hogy egy magadfajta okostojással mit tennének :D

Inkább maradj meg hallgatónak, az még talán megy neked, de ennyi ésszel ami neked van, abban se vagyok biztos. Szerintem pályát tévesztettél, csak még magadnak is félsz bevallani. Menj inkább közmunkára kérdező!

2021. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!