Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen magyarázat lehet erre...

Milyen magyarázat lehet erre a hátborzongató jelenségre?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel néha sokáig fent vagyunk éjszaka és gyakran, éjjel fél 3 körül elhalad a ház mellett egy lovaskocsi 2 fehér (szürke) lóval és régies öltözékű emberekkel. Az érdekes, hogy néhány hónapja ugyanezt a lovaskocsit láttam a stopshopnál.

(Igen ez amugy a 3.kerületben zajlódott)

Na és igen elég para hogy hajnalban mindig ugyanakkor ugyanazt a lovaskocsit látjuk.

Ha van erre valami egyszerű magyarázat vagy ha valaki más is tapasztalta ezt, az légyszi írja le.

A válaszokat előre is köszi! :)



2021. máj. 23. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Hogyne lenne észszerű magyarázat: unatkozol és baromságokat kérdezel.
2021. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ah ez a bolygó hollandi,klasszikus
2021. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen laknék azon a helyen.
2021. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy valaki így keresi a kenyerét, és régiesen öltözködve turistákat fuvaroz a fővárosban?

Bármily hihetetlen, de még mindig akadnak, a XXI. században is lovaskocsik.

Talán, azért megy olyan korán, mert kevesebb az autós forgalom, és időben kell valami frekventált helyen lenni, ami lovaskocsival messzebb van?

2021. júl. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ebben a hátborzongató?

Szerintem ebben semmi de semmi hátborzongató nincs. Valakinek 2x, de talán többször is, esetleg naponta, épp abban az időben van arra felé útja. Neked mi ebben a hátborzongató? Nézetem szerint semmi ilyesmi oka nincs neki. Arrafelé van a kocsisnak dolga, de hogy mit keres arrafelé, csak ő tudja.

2021. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!