Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki olyan növényt,...

Ajánlana valaki olyan növényt, amit rá lehet rakni egy kivágott fára és szépen benövi?

Figyelt kérdés
Barátom anyukájának szeretnénk venni szülinapjára olyan virágot, amit rá tud tenni a cseresznyefájukra és az szépen benövi mintha a fa egy nagy bokor lenne. A cseresznyefa kb derék magasságú, ki lett vágva mert beteg és a gyökere + a törzsének egy része nem lett kiszedve, ha tudnátok erre valami jó ötletet azt szívesen várom bármilyen mennyiségben :)

2021. máj. 23. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Borostyán

Vadszőlő

2021. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A borostyán tuti tipp!


Nálunk egy komplett villanyoszlopot benőtt, 8 méter magasságig, körbe-körbe. :)

2021. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdést elolvasva nekem is a borostyán jutott eszembe, de tovább olvasva meginogtam. Úgy tudom, hogy a borostyán élősködő, azaz az élő fából táplálkozik, annak a nedvéből él. Tehát a kiszáradt fatörzsből nem tud nedvet szívni. Meg lehet próbálni.
2021. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3: a beton villanyoszlopból se tud semmit szívni, mégis "felmászott" rá... Lsd. előző kommentem.
2021. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A borostyán nem a fa oldalán él. Ugyanolyan gyökere van csak felmászik mindenre és nagyon ágas bogas azért látszik úgy mint ha a fából nőne ki. De valójában a gyökere a földben van.
2021. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 és 5:

Ezek szerint tévesen tudtam. Köszönöm a kiigazítást!

2021. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!