Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretnem otthagyni de...

Nem szeretnem otthagyni de tovabb igy folytatni sem.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval ott kezdenem,Olaszorszagban elunk a baratnommel,31 eves vagyok,o pedig 29,Mikor osszejottunk Londonban laktunk,en vettem a faradtsagot megtaluntam a kedveert Olaszul,Spanyolul,Nemetul,merthogy a rokoni koreiben ezeket beszelik,eddig akarhanyszor szova tettem hogy esetleg o nem akarna Magyarul megtanulni,kaptam a nemet.Oke,ez meg belefert viszont lassan 6 eve eggyut vagyunk,de az en celjaim sehol sincsenek nalunk a csaladomban mindenhol vannak gyerekek,felhoztuk mar ezt a temat tobbezerszer,de azt mondta hogy nem szeretne gyereket,en viszont nagyon szeretnek,rettentoen rossz erzes amikor noveremhez vagy akar a haverjaimhoz megyunk,es jo nezni hogy mennyire boldogak a gyerekekkel.Multkor apam is mondta hogy mennyire szep a Charlotte nev egy kislánynak,ey hogyha nekunk is lesz gyerekunk ezt javasolna.Egyszeruen nem tudom mi legyen,hogyan tovabb?

2021. máj. 24. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A magyar egy nagyon nehéz nyelv. Ne várd el, hogy megtanulja. Az én feleségem se tanult meg, pedig egy idő után akart (eleinte nem). Aztán hagytuk az egészet.

A gyerekekkel kapcsolatban szerintem még várj. Fiatalok vagytok. Én sem akartam gyereket egész 36 éves koromig, amikor láttam hogy rajtam kívül már mindenkinek van és boldogok. És 38 évesen lettem apa, 8 év házasság után.

2021. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugy tunik, hogy a parod nagyon oszinten megmondta mindket temarola velemenyet, orulj neki hogy nem hiteget teged hogy majd megtanul meg hogy akar gyereket de majd csak kesobb. Szerintem nem korrekt toled hogy folyamatosan felhozod ujra es ujra. Sajnos van ilyen hogy ket ember nagyon jol kijon, de 1 elkepesztoen fontos temaban nem egyezik a velemenyuk es ezert kell mast keresni.


En nem ertek egyet az elsovel, szerintem ha neked ennyire fontos a gyerek akkor most valassz, hogy elfogadod hogy nem lesz gyereked vagy massal lesz. Ha sikerul is rakenyszeritened hogy bevallalja gyereket, szerintem a gyereknek se jo. Ha pedig majd 40 evesen gondolja meg magat akkor lehet hogy keso, mert 35 utan drasztikusan elkezd csokkenni a terhesseg eselye.


En is akartam gyereket, es felesegemmel az elso talalkozasunkon elojott a tema hogy akarunke es hanyat. Akarmennyire is szimpatikus volt ha ott azt mondja hogy nem akar gyereket akkor egyszeruen nem talalkozom vele tobbet, mert nekem ez annyira fontos. Amugy o se beszel magyarul, pedig magyarorszagon elunk, persze van meg ideje megtanulni.

2021. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!