Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha sok kellemetlenség ér a...

Ha sok kellemetlenség ér a munkán kollégák részéről és nem szeretnénk otthagyni a munkahelyet van megoldás?

Figyelt kérdés
Esetleg vonjam be a főnököt?Félek azzal még rosszabbat csinálnék és még jobban rám szállnának bár lehet épp az lenne a megoldás,de tartok tőle a főnök nagyon energikusan lépne fel velük szemben és magamnak csinálnék még nagyobb rosszat.

2019. okt. 9. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Nálam az működött, hogy nyuszi létemre visszaszólogattam, méghozzá roppant ellentmondást nem tűrően. Szeptemberben kezdtem, decemberre már ott tartottam, hogy bár jó a munka, közel van a lakásunkhoz, nem rossz a pénz sem, de nem bírom tovább a kollégákat, karácsony után felmondok. És ezért már semminek nem volt súlya, jelentősége, nyugodtan megmondtam mindenkinek mindent, holott addig szó nélkül hagytam a szemétkedéseket. És láss csodát, mintha erre vártak volna, mindenki megszelidült, teljesen befogadtak. Nem normálisak, ha engem kérdezel, mindenesetre nem mondtam fel karácsonykor, és jól tettem. Ha nagyon minden mindegy, próbáld ki ezt is. Pattogj vissza, mintha a beosztottaiddal beszélnél.
2019. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nem beszólogatnak hanem éreztetik velem hogy nem vagyok kívánatos.Megy a finom szívatás.Mulkor ezt egy kolléga furcsállotta és mondta nem érti mi a probléma megmondta a véleményét reálisan a helyzetről akkor mondtam neki én is szeretném tudni mi a probléma az egyik lány magában mosolyogva rám nézett.Lehet többször kellene célzásokat tennem a viselkedésükre.
2019. okt. 9. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!