Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttátok már a pasitok pisilés...

Láttátok már a pasitok pisilés közben?

Figyelt kérdés
Múltkor előttem pisilt a barátom, de nem a wc-ben, hanem bokorba. Nem tudtam hova nézzek, mármint olyan furcsa érzés volt. Merre nézzek, mert nem akarom bámulni, ti ilyenkor mit csináltok? Nem küldött el, hogy ne nézzem.

2021. máj. 24. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Nem küldött el? De hát minek mentél oda?
2021. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor geodéziai (földmérési) munkákat végeztem 2 kolleganőmmel a határban. Férfi vagyok. Világos, hogy nem lehetett bemenni a pár kilométerre levő faluba WC-t keresni. Megbeszéltük, hogy akinek kell, szól hogy ne nézzünk arra felé, amerre távozott. Én nem néztem. Én is szóltam, hogy forduljanak el. Megtették.

Másik alkalommal a kolleganőmmel mentem szolgálati útra az ország másik felébe. Rekkenő hőség volt. Ismertem az utat és azt is tudtam, hogy kb 100-150 méterre az út mellett folyik egy patak. Ajánlottam (közel voltunk a célhoz), hogy mosakodjunk le. Ő melltartóban és nadrágban maradt, én meztelen felső testtel mosakodtam le. Elintéztük a kisdolgunkat is, egymástól elfordulva, távolabb menve, ahogyan megbeszéltük.

Többről ne fantáziáljatok!

Kérdező, mi férfiak elintézzük egy elfordulással is, a nők is elintézhetik, mert EL KELL intézni, korrekt megbeszélés alapján. Nem voltak ezek hosszú tárgyalások, hanem egyszerű 1-2 mondatos közlés a másikak felé.

2021. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mentem oda, ő ment odébb, de csak 2 lépést.
2021. júl. 17. 15:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!