Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romokban van az életem. Mit...

Romokban van az életem. Mit kellene tennem? Nem tudom merre induljak.

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban élek, ahol magas a munkanélküliség. Jelenleg nincsen munkám, hiába keresek több, mint fél éve munkát, kapcsolatok nélkül nem megy. Meg nincs is hely még gyárban sem. A szüleim meghaltak. Anyukám pár hónapja. Össze vagyok törve. Van párom, viszont a rózsaszín köd feloszlott, és látom, hogy mellette gyötrelem lesz az életem. Egyre többet iszik, állatokat tart a házban, kibírhatatlan néha az állapot, ami a házban uralkodik. El kellene költöznöm a Dunántúlra, viszont nincsen pénzem. Ahhoz, hogy gyűjtsek, munkát kellene találnom. Van házam, amit örököltem a szüleimtől, elég rossz állapotban van, felújításra szorul, így eladni sem tudom. A fűtéssel is gond van. Oda nem mehetek.


Ki mit tenne a helyemben? Tanácstalan vagyok.


Nem bírom ki itt. Megszoksz, vagy megszöksz.Legszívesebben lelécelnék. Így munkásszállóra mehetnék, ott egyedül nőként nem tudom milyen lenne a helyzet. Ki mit javasol? Nincsen senkim, akire számíthatok. Nagyon ki vagyok készülve! Élni sincsen kedvem.



2021. máj. 25. 22:53
 1/5 anonim válasza:

Sajnálom átérzem 😕

Nincs valaki ismerős, barát akihez elmehetnénk? Semmiképp se maradj ilyen ember mellett!

Szálasos munkát kellene megpróbálni még az is jobb , mint úgy élni. Egy két hónap múlva meg kivehetnél egy lakást.

Kitartást 🙏

2021. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elmehetnél* bocsi a fére írást mehetnékem van nekem is a családomtól😂
2021. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a szálló az jó ötlet kezdetben, aztán később lehet találsz más munkát a közelben, kiveszel egy lakást esetleg. A pároddal meg ha ennyire rossz a helyzet, inkább ne erőltesd szerintem.
2021. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Változott azóta valami?:/
nov. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen!

Kaptam szezonális munkát. Majd sikerült elhelyezkednem egy élelmiszerüzletben.

Itthon is jobbak a dolgok

nov. 17. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!