Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hete semmi hír a csomagomr...

Egy hete semmi hír a csomagomról, szerintetek kihez fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy hónapja, hogy elvileg Kínából rendeltem két cipőt.

Nagy nehezen kaptam egy követési számot illetve ezt a linket hozzá: [link] . Május 10-én került be a rendszerbe, 19-ig jöttek is róla az infók Hollandián belül vánszorgott, de már több mint egy hete semmi hír, az utolsó infó ez volt: 2021-05-19 19:23

Semi-tracked mix bag arrived in NL


Ilyenkor kihez lehet fordulni, vagy szerintetek bebuktam a pénzem?



2021. máj. 27. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap Kína-Magyarország viszonylatban az semmi...

Van, hogy ennyi időt tölt csak a magyar vámon.

Egyébként a tracking nem a konkrét csomagodra vonatkozik, hanem behelyezték egy gyűjtőegységbe, mint az angol elnevezésből is kiderül.

2 hónap után már nyugtalanabb lehetsz, 3 hónap után érdemes visszaigényelni a pénzt. Ha Paypal segítségével fizettél, akkor 180 napod van a pénz visszakérésére. Tehát mostantól számítva 5 hónapig védve vagy a pénz elvesztése ellen.

2021. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval nincs mit tenni, mint várni és várni?
2021. máj. 27. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Nincs módja annak, hogy hatást gyakorolj a szállítás sebességére.

Sajnos, a távol-keleti rendeléseknek az a hátulütője, hogy a legolcsóbb szállítás választása esetén hónapok is eltelhetnek a kézbesítésig.

2021. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Viszont, amit tudni lehet, hogy már jó ideje hollandiában van.


Bemásolom ide a jelentéseket:


2021-05-19 19:23

Semi-tracked mix bag arrived in NL


2021-05-18 12:28

Consignment received at the PostNL Acceptance Centre


2021-05-18 12:00

The shipment is handed over in bulk, final acceptance of goods to be confirmed


2021-05-14 11:00

The item has arrived in the transit airport


2021-05-12 08:56

The item is ready for shipment


2021-05-12 07:56

The item is pre-advised to PostNL


2021-05-10 18:10

The Item is at the shippers warehouse


Na szóval ezért nem értem, mi ez a csigaposta. Rendeltem már Angliából is pont tavaly ilyenkor és az nem volt ilyen hosszadalmas, pedig messzebb is van sőt... Ők írták is, hogy a korona miatt most lassab a szállítás és így isez összesen így volt max két hét.

2021. máj. 27. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Anglia messzebb van mint Kína?

Na ne hülyéskedj már.

Anglia tavaly ilyenkor még EU volt, minden vám és egyéb marhaság nélkül jött át a csomagod.

Kína kicsit messzebb van, ráadásul nem egyetlen csomag jön hanem egy konténerhajó, a konténer tartalmát szortírozni kell, kiválogatni mi hova megy, elvámolni, ráadásul mivel nem expressz rendelted, elég sokadik is a rangsorban.

Várj még nyugodtan legalább egy hónapot.

Ha addig sincs róla hír, kezdhetsz gondolkodni azon, hogy a következő hónapot is ki kell még bírni valahogy...

2021. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hollandia papi HOLLANDIA!!! :)
2021. máj. 31. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!