Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 Éven aluliak felnőttel aki...

18 Éven aluliak felnőttel aki be van oltva azzal mehetnek moziba strandra szállodába állatkertbe színházba vidámparkba stb.?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok a barátom pedig 19 már be van oltva, az ő kíséretével mehetek ezekre a helyekre igazolvány nélkül? mert azt hallottam aki 18 év alatt van az felnőtt kíséretével aki be van oltva az mehet ezekre a helyekre meg hallottam azt is hogy van valamilyen PCR tesztre amit ha megcsinál a kezelőorvosunk kettőször és negatív lesz akkor kapunk védettségi igazolványt mi 18 éven aluliak,, A segítségeteket szeretném kérni
2021. máj. 28. 07:51
 1/1 anonim válasza:

Én nem tudom, hogy ez a PCR teszt igaz-e ,de igen ha barátoddal mész vagy valakivel aki 18 éven felüli be van oltva és van már védettségi igazolványa akkor be fognak engedni :)

És ajánlom majd, hogy te is be oltasd magad mostanába fog (vagy már elkezdődött?) a 16 éven felüliek oltása .

2021. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!