Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire gáz hogy le hellóztam...

Summer2 kérdése:

Mennyire gáz hogy le hellóztam a szomszéd 40 valahány éves nőt?

Figyelt kérdés
Nemrég laknak mellettünk, és nem volt rajtam szemüveg, és valamiért azt hittem csak a postás, bár nem tudom miért. 19 éves lány vagyok. És most úgy szégyellem magam, mióta le hellóztam ma. Még mindig ezen rágom magam.
2021. máj. 28. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Hello angol köszönés. Ezzel nem tegezted le
2021. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

legközelebbi találkozáskor említsd meg neki, hogy elnézést a tegezésért, de szemüveg nélkül voltál.

A legtöbb nő amúgy szereti, ha fiatalabbnak látják a valódi koránál.

2021. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sztem cikibb lenne, ha csókolomot köszönnél. Gondolom, ő is tegez téged.
2021. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
engem az zavar ha a fiatalabbak magáznak, az nagyon rossz érzés. szerintem nem ezen gondolkodik a szomszédod, hogy te letegezted.
2021. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most egy kicsit megkönnyebbültem! 😊
2021. máj. 28. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Azért jó lesz, ha a legközelebbi találkozáskor ezt megemlíted neki és elnézését kéred. Ezek után aztán meglehet, hogy felkínálja neked a tegeződést.
2021. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!