Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a szabad energia/ingyen...

Ez a szabad energia/ingyen energia dolog létezik, vagy akkora kamu mint a lapos föld elmélet?

Figyelt kérdés
na szóval, láttam egy videót hogy egy illető fog két dinamót rá ragassza egy fa valamire azután köt rá vezetékeket és rak rá olyan gumi valamit, megpörgeti és forog, ha értelmetlenül fogalmaztam volna meg a dolgokat akkor itt a videó: [link]
2021. máj. 28. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Kamu videó. Csak két dolog amire figyelj oda:

- 1 mielőtt az ujjával megpörgetné a fehér pöcköt, már előtte elkezd forogni, tehát bekapcsolta egy áramforrásra kötve, ami nem látszik a trükkös betekintési szög miatt

- a telefon csak akkor kezd el tölteni, amikor az asztal lapjára ér, nem akkor amikor erre az "áramforrásra" csatlakozik - mégpedig azért, mert az asztal lapja alatt lehet egy vezeték nélküli töltő bedugva, azaz onnan kap áramot, nem ettől a szerkezettől.


Kamu.

2021. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg sem nézem az ilyen szarokat, anélkül is tudom, hogy hazugság.
2021. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legkedvezőbb esetben is csak beetetés, - mint ahogyan a narkósokat is szokták a nepperek. "Ingyé'! Ingyé1! Naon ócó! Naon ócó!"

-Aztán amikor már komplett, kiépített rendszered van és olyan szinten háttérbe szorítottad az azt megelőzően bevált technikát, hogy lényegében már használhatatlan, gazdaságtalan a felújítása, akkor kihajítanak a rendszerben álló technikádra olyan illetékeket, díjakat és adókat, hogy belerokkansz.

2021. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, - a 3# "mellé ment", nem ide!
2021. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik. De nem a youtubos cuccok azok 🙄
2021. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!