Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy mi ez?...

Ez normális? Vagy mi ez? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Ez mindig mindenhol előfordul.Pl amikor már félálomban vagyok és éppen elaludnék akkor hallom.Nem tudnám meghatározni hogy honnan szól,mégis tisztán hallom a fejemben Biztos hogy vagy kritizál valakit vagy csak rosszat mond azokra akiket szeretek.


Nem ritka hogy elindulok valahova és nem tudom miért kell odamennem, vagy egyszer csak körül nézek ott vagyok valahol és nem tudom mit keresek ott. Képtelen vagyok huzamosabb ideig koncentrálni valamire.



Kerülöm az embereket, nem beszélek az ismerőseimmel sem. Teljesen elzárkóztam tőlük, hogy ne tudjanak kommunikálni velem. Utcára se nagyon merek ki menni mert vagy szégyellem ahogy kinézek vagy csak nem megy.



Gyakran olyan dolgok nyomasztanak, amik az eset fontosságához mérten nem lennének indokoltak. Ilyenkor órákon keresztül csak nézek magam elé és gondolkodok.



Szerintetek ez mi lehet? :\ És mit lehetne tenni?



Értelmes válaszokat várok, aki offolni akar az ne itt tegye pls.



2021. máj. 30. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Komoly szakember segítségére van szükséged, mert ez így nagyon nem normális, egy jó pszichiátert keress fel, Ő fog tudni segiteni.
2021. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval. Nem ciki segítséget kérni és pszichológushoz menni meg végképp nem az, sőt szerintem mindenkire ráférne egy ilyen beszélgetés.

Ha csak a tömegtől félnél, mondanám, hogy pánikbetegség, ami szintén nem nagy baj hisz leküzdhető.

De semmiképp se hanyagold el, hidd el sokkal jobban leszel, ha megpróbálod valakivel megbeszélni, hangsúlyozom olyannal, aki ért hozzá és valószínüleg tudja mi ez és mi lenne rá a megoldás.

2021. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Skizofréniára tippelnék

De keress fel egy szakembert

Ne mi diagnosztizáljunk

Jobbulást:)

2021. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!