Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan a furryket?

Miért utálják sokan a furryket?

Figyelt kérdés
A "nem furryk" gyakran piszkálják a furryket, és tele van a net is vele, hogy ez meg az a furryk ellen, sokan ezzel viccelődnek. Miért jó ez? Mi a baj velük? Szerintem jópofa dolog ez az egész furrység, szép fursuitok és art-ok, nem értem miért kell utálkozni. Érdekes, hogy az anime fanokat vagy kiket bezzeg nem utálják (vagy csak én nem tudok róla). Pedig ennyi erővel őket is lehetne utálni.

2021. máj. 31. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ami furcsa, más, - úgymond - a "normálistól" eltérő (kisebbség / csoport által művelt bármilyen tevékenység), azt mindig megszokta szólni a többség.
2021. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek mindenért utálják egymást. Lásd pl: tetoválás, piercing, visszahúzódósság.
2021. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagember igazából minden olyanért képes megszólni a másikat, amit ő maga nem tenne. Egyedül talán nem, de tömegben előjön ez a falka effektus.

:(

2021. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbben azért, mert mindenki más is. Ez már csak ilyen "ne lógjak ki a sorból" filozófia. A furry kultúra viszont pont hogy erről szól, amolyan kimenekülés a világból a sajátjukba, ahol meg a "normális" embereknek nincs keresnivalójuk.

Nem a furryket utálják, hanem a mögöttük levő emberekkel nem képesek azonosulni.

2021. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!