Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rémségek cirkusza, film,...

Rémségek cirkusza, film, könyv: mennyi köztük a különbség/hasonlóság?

Figyelt kérdés
A filmet lázzam, eddig az az első három rész és félig a negyediket olvastam el netről letöltve, d nem értem, mennyiben hasonlít a filmre... z első rész aránlag stimmel, de sokkal kevsebb dolog történik benne, mint a filmben. A cirkuszhoz cak a másodi részbe mennek el, de onnan már szinte teljesen más... ráadásul a fimben olyan szereplők is vannak, akik a könv első részében nm szerepelnek. Akkor most hogy van ez? ( ráadásul amit letöltöttem sokkal rövidebbnek tűnik mint a boltban látott könyvek, de mégis teljes a történet... :D )
2010. aug. 24. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Most Darren Shan könyvéről van szó? Én a könyvet olvastam csak, a filmet nem láttam. De a könyv eszméletlenül jó:)
2010. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, arról :)

nekem az első rész tetszett a legjobban, de ezek is jók :)

2010. aug. 24. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Húúúú én szerintem majdnem mindet olvastam:) De már elég rég volt, így nem igazán emlékszem, h melyik a kedvencem. De valószínű újból elő fogom szedni:) Egyébként a tegnapi vagyok:)
2010. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ég és föld. Főleg ahogy Larten kinéz a filmben TAT. A film az első három könyvből van, de kihagytak, illetve hozzátettek dolgokat. A könyv jobb.
2010. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, közben elolvastam mindet :) Szerintem Mr Crepsley nem rossz a filmben (mármint külsőre), de mitjelent az, hogy TAT?
2010. okt. 8. 22:02
 6/6 SugarCat válasza:

Én ezeket a különbségeket találtam:

-A film az első két kötetből,és a 12. kötetből készült összedolgozva

-A könyvben nem szerepel majomlány

-Darren szülei kedvelték Stevet

-A vasfogú ember a könyvben férfi szereplő volt

-A farkasember leharapta egy nőnek a kezét,miközben körbevitték

-Darrennek volt még másik 2-3 barátja is Steven kívül

-A filmből kimaradt az a jelenet,amikor Steve megtudja,hogy Darren félvámpír

-Steve csak jóval később lesz vérszipoly

-Steve nem ejti fogjul Darren családját,de született egy gyereke Annietől,Darren kishúgától

-A szakállas nő nem tud rendesen angolul,mert más országból jött

-A pók Darrenéknál csípi meg Stevet,nem pedig az iskolában

-Harkan Darren legjobb barátja lesz,de Darren csak később tudja meg,hogy ez a neve a törpének.

Nagyából ennyi apróságot véltem felfedezni az első két kötet és a film között,szerintem a könyvet érdemes tovább olvasni,nagyon izgalmas :)

2013. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!