Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire hitelesek az alábbi...

Mennyire hitelesek az alábbi hirdetések?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni magamnak már jó ideje hasonló cipőt, de nagyon nehezen találtam ezekre is rá. Valamelyiket ezek közül terveztem választani, viszont mivel nem kis pénzről van szó szeretnék meggyőződni jobban, mennyire hitelesek a hirdetések.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. jún. 3. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az Etsy, az olyan, mint nálunk a Meska, csak még valamivel jobb.

Kézműves dolgokat árusítanak magán személyek, vagy egyedivé tesznek dolgokat, mint ahogy néha itthon is találni fehér vagy fekete vászon tornacipőket, amiket kalocsai hímzéssel kihímeztek.

Ezek a Nike air edzőcipőket is kézi festéssel teszik egyedivé, és Amerikában a kézzel készült (egyedi) dolgok sokkal drágábbak, mint a hagyományos gyáriak.

Hogy erre aztán céget lehet alapozni, mert annyira kelendőek, az már csak hab a tortán. Az Etsy-nek is vannak szabályai, nem hinném, hogy ott csalók sokáig, vagy egyáltalán működhetnének.

Én a helyedben, inkább magam készítenék ilyesmiket, de ettől független, ha ezek neked tetszenek, és nem tudsz ilyeneket készíteni, akkor rendelj belőlük.

2021. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

^

best

2021. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!