Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem adnak már meséket,...

Miért nem adnak már meséket, cartoon sorozatokat a 90-es évek végéről, illetve a 00-es évek elejéről?

Figyelt kérdés
Úgy értem egy csomóan imádják és nézik még mindig őket. Rengeteg a reboot, szerintem ez sem véletlen, pl Rugrats , Winx The Fate (bár hozzáteszem az botrányos szerintem, köze nincs az eredetihez), stb. Létezik olyan, hogy van egy adott csatorna amiken ilyen jellegű mesék mennek? Vagy , ha nem is, szerintem lenne rá igény abszolút. Ha ramegyek a cartoonetworkre tőlem teljesen távol álló dolgok mennek, már nem is értem. Nem mondom hogy ma már nem készítenek jó meséket, igenis készítenek, csak hiányzik az a régi feeling, az az üzenet,többlet, v különlegesség amit még azok a mesék , rajzfilmek, illetve sorozatok adtak át.

#mese #Mesék 90-es, 2000-es évekből
2021. jún. 4. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a régieket adnák, nem lenne műsoridő az újaknak, így nem lenne elég pénzük a készítőknek. Ez már a 70-es években is így volt, akkor kifejezetten korlátozva volt, hogy egy műsort hányszor adhatnak le. De a 90-es években is gyakori volt, hogy lement egy műsor, akkor egyszer, aztán soha többé. Ha leleményes voltál felvetted videókazettára, én tavaly találtam egyet, amin egy 1994-ben adott rajzfilm van, amit aztán (valószínűleg) soha többé nem adtak azóta se.
2021. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem, csak olyan rossz érzés, mintha ezeket elfelednék az emberek... Pedig olyan sokat adtak. Van egy kistesóm, tuti meg fogom majd mutatni neki azokat a meséket, amik pl. Nekem is nagy kedvenceim voltak.
2021. jún. 4. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, itt van az összes kedvencem DVD-n és VHS-en, majd beteszem neki, ha lesz.
2021. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Meg persze halisten neten is sok minden fent van. Csak valahogy az bánt talán, hogy a kövi generáció már nem igazán fog találkozni azokkal az impulzusokkal (pozitív értelemben), amikkel mi. Mert ők már inkább azt nézik ami van, és persze ez nem jelenti azt, hogy azok csak rosszak lehetnek. Csak hát na.
2021. jún. 4. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!