Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvenc bögrémnek letört a...

Kedvenc bögrémnek letört a füle. Milyen anyagból tudnék egy újat formázni rá? Agyag vagy valamilyen szilárduló gyurma?

Figyelt kérdés
Maradt két kis csonk a bögrén a fülekből, szépen fel lehetne rá formázni egy újat, de nem tudom milyen anyag lenne ehhez jó. Köszönöm a segítő válaszokat! :)

2021. jún. 4. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

És utána ki is tudod égetni? És festeni?

Itt az ideje egy új kedvenc bögrét keresni.

2021. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

A formázás egy dolog, de azt rögzíteni is kell. Hiába égeted ki agyagból, nem fog biztonsággal ott maradni.

Én inkább lecsiszolnám teljesen a csonkokat, és fémpántos fület keresnék/csinálnék neki.

2021. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél egy újat,nem drágák.
2021. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A rögzítést meg tudom csinálni, még jó, hogy 3 válaszból egy sem a valódi kérdésre reagált... Azóta már meg is oldottam. :D
2021. jún. 4. 17:28
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Mind a három válasz, a valódi kérdésre reagált.

De, ha ilyen profi vagy (két óra alatt megoldottad segítség nélkül), akkor miért írtad ki a kérdést?

Egyedül te pirospacsiztál.

Vagy ez volt a cél? Mert akkor erre is nyomj egyet.

2021. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Húzz a fenébe, hálistennek nem szorultam a ti segítségetekre, mert az sz@rt sem ért... :D
2021. jún. 5. 00:57
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha porcelán a bögréd, tudtam volna javasolni gyógymódot, de mivel már megoldottad, így ez sem kell. :)
2021. jún. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valóban nem kell, mert tökéletesen jól sikerült ;) egyébként is kerámia. :D
2021. jún. 5. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Oké, örülök, hogy rendbe tudtad hozni. Ha egyszer mégis egy porcelán bögréd esne áldozatul, akkor van rá egy módszer, amivel összeforr, és olyan, mintha sosem esett volna baja.

[link]

Szép estét! :)

2021. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Elárulnád a módszered, amivel sikeres voltál? Sokan hálásak lennénk érte. Előre is köszönjük. Mindenkinél van ehhez hasonló javítani való.
2021. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!