Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki már verekede...

Van itt olyan aki már verekedett utcán?

Figyelt kérdés
Hogyan történt? Van-e valami "képzettséged" ? Lett-e később jogi következménye? Valamint az is érdekel, hogy ki mennyire fél ha ilyesmire kerül vagy kerülne sor? Soha nem keresem bajt, kerülöm amennyire lehet. Viszont bárhol bármikor alakulhat ki olyan élethelyzet, amikor ez elkerülhetetlen lesz és tényleg nem tudom mire számítsak. Köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 5. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó,kakukktojás lesz,de most a történet:

Hogy egy cigánygyerekek (2 volt) elkezdett gumigolyóval (amilyen van a gumilövedékes puskákban) csúzlizni,és én oda mentem és hangosan oda mentem hogy "Mi a rektes édes anyukádat képzeltek magadrtakról?",és az elrohant.

Aztán elrohant,és 10-en vissza jöttek,vasvillátkal,és elkezdte:"Gyere boxolni" meg hogy "megölöm a tesvéredet".

2021. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-ső vagyok.

De nyilván csak pampogás volt,úgy voltak emberek,de nem volt semmi verekedés.

2021. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem verekedés,hanem verés volt. Szintén cigány. A házunk előtt eldobta a Helles dobozt,rászóltam,hogy vegye fel,erre leköcsögözött.Odaléptem és úgy orrba vágtam,hogy kifeküdt,dőlt az orrából a vér. Persze hamar összeszedte magát és miután arrébb ment,kiabált,hogy visszajön a haverjaival. Várni foglak,mondtam,de nem jöttek. Katona vagyok,nem irodai,hanem csapatnál szolgáltam.
2021. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!