Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az csak engem érdekel hogy A...

Az csak engem érdekel hogy A nagy pénzrablás amivel bejelntette hogy véget ért a sorozat képen miért van ott Berlin is piros ruhában?

Figyelt kérdés
Az a kép a jegybankban készült és az összes új szereplő rajta van plusz Berlin aki elméletileg meghalt. Lehetetlennek tartom énis de mivan ha nem is halt meg?!! Vagy csak egy kép erejéig álltak úgy össze?

#Berlin #Money Heist #La Casa De Papel #A nagy pénzrablás #Berlintényleghalott? #Szerintem is lehetetlen de mivan ha mégis?
2021. jún. 5. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az új évadban is lesznek visszaemlékezések, mint ahogy a 3. és 4. évadban is láthattuk Berlint, ahogy a Professzorral és Palermoval tervezték annak idején a rablást, ki tudja lehet Nairobi is visszajön ilyen formában egy-két jelenet erejéig

De azt én is lehetetlennek tartom, hogy túlélte volna az első rablást, ha túl is élte valahogyan, a betegsége miatt már így is meg kellett volna halnia (azt mondta, hogy maximum 1 éve van hátra, és ugye azóta közel 3 év telt el)

2021. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Prókátor ***** válasza:
73%
A gyógyszer, amit Berlin szed, 10-ből 9 esetben nem sokat ér. De ha Berlin pont a tizedik... és netántán túlélte a robbanást (esetleg egy illegális börtönben)... Szóval a lehetőséget azt hiszem nyitva hagyták a forgatókönyv írók.
2021. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Azért van ott mert az összes részben szerepelt, csak visszaemlékezsekben
2021. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!