Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit feljelent...

Hogyan lehet valakit feljelenteni csend háborításért? A story röviden annyi hogy alsó utcáról égésznap üvölt a zene. Szép szóból is max egy óráig értenek. Nagyon unom már! Önbirkásodás tudtom szerint törvénytelen.

Figyelt kérdés
A körzeti megbízott nem foglalkozik az egésszel.

2021. jún. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség. De csak 3. igazoltatásnál lesz pénzbírság. Első kettő csak figyelmeztetés.
2021. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bármelyik napszakban hívhatok rendőrt? vagy csak 22:00 után?
2021. jún. 5. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


-------



Csendháborítás; ̶s̶z̶t̶o̶r̶i̶; történet; annyi, hogy; egész nap.

2021. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik napszakban, a 3. válasz első linkjében megbízható információkat találsz.
2021. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Jó, akkor most hagyjuk el a vágyálmok és elméleti lehetőségek síkját, és evezzünk a valóságba.


Semmit nem tudsz csinálni. A rendőrök maximum kijönnek udvariaskodni egy kicsit. A jegyző nem mer beléjük állni. Magyarországon a cigányok számára emberi jog az antiszociális viselkedés. Még a bíróságok is kivételeznek velük, összetörik magukat, hogy valahogy enyhítést adjanak nekik, vagy úgy csűrjék-csavarják a tényállást, hogy kevésbé súlyos bűncselekmény jöjjön ki belőle. (Jó példa pl. a Tolvajkergetők, akik direkt 500 ezer forint fölötti csalikerékpárokkal dolgoztak, hogy nagy értékű lopásért lehessen elővenni a tolvajokat, de hiába igazolták az utolsó küllőig számlával az értékét, mindig hoztak egy "szakértőt", aki kihozta 499 999 forintra.)


Az egyetlen legális módszer, ha elköltözöl. Nem tehetsz mást, a cigányok az urak. Ha rá is tudod venni a jegyzőt valami eljárásra, akkor elkezdik méricskélni a zajszintet, és kitalálják, hogy hát ez bizony 0.00000001 decibellel a határérték alatt van, tehát nem tudnak mit csinálni.


A nem legális módszerek mind igen destruktívak.


Nekem a szomszédomban lakott két idegesítő csipa, akik minden héten bulikát rendeztek és zengett a ház. Mindenki meg volt rémülve tőlük, mert az egyik egy neves focista lánya volt, és juj, mi lesz, ha szól az apukájának (nem tudom, idejön és berúgja az ablakokat a labdával?) A végén kinyitottam a folyosón az elosztófedelet, és a lakásukba bemenő kábelre felszereltem egy rádiós távirányítót. Onnantól kezdve akkor volt kuss, amikor akartam. Megőrültek, hogy mitől van folyton áramszünet, a villanyszerelő is a haját tépte, mert fogalma sem volt, hogy a lakáson kívül kell keresni. A végén elköltöztek.

2021. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hívd a rendőrséget(107/112)
2021. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!