Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki milyen univerzális fűkasza...

Ki milyen univerzális fűkasza védőburkolatot tud ajánlani ami nem törik el egyből ?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet vettem, az első pillanatban amikor a damil eltalálta a damilvágót tört lefele műanyagostul.



2021. jún. 5. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem létezik univerzális.

Típus függő.

Hozzá valót kell venni.

[link]

2021. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ilyen rudazatra szerelhető, ez a legtöbb géphez jó szokott lenni.
2021. jún. 5. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktak ezek eltörni. Véletlenül kifogtál egy rosszat, de ezt szerintem direkt neked gyártották, mert mástól még nem hallottam ilyet...

Piacon megvettem a rízbűrű tesótól az elsőt, ami jó volt a kínai gépemhez, és azóta is jó. Pedig ez szerintem a Straussé eredetileg, ami mindennek az alja. 2,7-es damillal használom.

2021. jún. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább jónevű fejből veszem a kicsit a kínaira, abban edzett rugó van, és elég párszáz forintjával veszegetni hozzá az utángyártott gombot, meg néha alsó burkolatot, vezetőszemet... És ahhoz nem használom a damilszoknyát a burkolaton, minek szemeteljem tele a kertet. És egykezes szétszedés-összerakás van, ha épp összesülne a damil, meg pehelykönnyen tisztán tartható menet közben ott, ahol könnyen kell mozognia.
2021. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félre értettétek. Nem maga a damilfej tört szét. Hanem az a védőburkolat(fűterelő) amin a rajta a van a penge hogy ne engedje túl hosszúra a damilt . Ott ahogy a damil hozzáért a pengéhez egyből letört a penge felfogatással együtt.
2021. jún. 6. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, azt írtam. Még soha nem hallottam senkitől, hogy ez így egyből eltört volna. Piacon vettem az enyémet, és semmi baj vele, pedig nehéz, egyenetlen terepen használom, betonok, fák, kerítésoszlopok közt, szóval sokat kap.
2021. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak kifogtam volna egy hibásat ? Pedig komolyan annyira hagytam csak hosszúra a damilt hogy a damilvágóba beleérjen. :/ Nah mind1 megpróbálok rendelni másikat máshonnan.
2021. jún. 8. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs felétek piac? A küldés is annyi pénz, mint maga az ára.

De különben, ha rendelted, letelt már a 14 nap elállás? Ha nem, akkor küldd vissza. Ha igen, akkor meg próbáld meg, hátha elfogadják kellékszavatosság alapján, hogy rossz volt, és másféle típust kérj cserébe. (De ha van piac, akkor én inkább azt választanám, a küldözgetés megspórolására.)

2021. jún. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te értettél félre: az erős rugójú, jó anyagú damilfejhez fölösleges a damilvágó, mert maximum szándékosan tudnád túltolni.
2021. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!