Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszerhasználatos gyermek...

Egyszerhasználatos gyermek méretű (14,5 x 9 cm) egyszínű maszkot hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Rendelni nem szeretnék, nem vagyok itthon, 2x is megjártam. Valaki tud vmi helyet? Gyermek maszkokból mindenhol csak ilyen állat mintásakat látok, lehetőleg egyszínűt szeretnék vásárolni.

2021. jún. 6. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendelni nem szeretnél, akkor mégis honnan tudjuk mi, hogy hol laksz, hogy kb milyen boltok jöhetnek neked számításba?
2021. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krwkco ***** válasza:
Kérdezd meg különböző hálózatokhoz tartozó gyógyszertárakban. Hátha tudnak a nagykertől rendelni Neked.
2021. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bármi, ami a belvárosban van...
2021. jún. 6. 20:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, megpróbálok mindent is. Igazság szerint már holnapra jó lenne, azért is kérdeztem, hogy esetleg valaki tud-e olyan boltról, ahol ott helyben kapható.
2021. jún. 6. 20:11
 5/5 anonim válasza:
C&A
2021. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!