Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy manga ötletem, azt...

Ha van egy manga ötletem, azt eltudom valahol adni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok jól rajzólni, szóval nem tudok kivitelezni egy manga rajzolást.

Feltehetően 3év rajz gyakorlás kellene, hogy létre tudjam hozni az elképzelésemet.

Viszont addigra valószinűleg lesz több ötletem is.


Szóval ha most van egy jó manga ötletem, azt le tudom védetni valahogyan, ílletve eladni valakinek, valahol?


2021. jún. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Magyarországon erre nem sok az esély, maximum japánban vagy Kínában...
2021. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Itthon a "manga" szónak taszító áthallása van,nyugodtan hivatkozz rá "képregény"-ként, az elterjedtebb.


Mindenféle ismeretlen figura összefirkantott ötleteiért szerintem nem fog jelentkezni senki. Kezdőként fel kell mutatnod valami kész munkát, amiből tudják, érdemes-e pénzt fektetniük beléd. Ezt nem lehet megkerülni, ahogy a képességeid fejlesztését sem. Ha türelmetlen vagy fejlődni, keress valami más felületet, amin keresztül elmesélheted a történetedet, és ami jobban passzol a meglévő tulajdonságaidhoz.

2021. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!