Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt hogy csináljam?

Ezt hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Nagyon Szőrös a lábam, de anyum meg nem engedi h le borotváljam de szègyellem az öltozőbe amikkr tesin öltözünk.

Hogyan tudnám el rejteni?


2021. jún. 8. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt áttudom érezni, én is így voltam vele kB 13 éves lehettem, szégyelltem öltözni mások előtt.

Aztán már bele fáradtan és leborotvaltam úgy hogy ő nem tudta, észre vette nem lett semmi, mondtam neki hogy ez az én testem és hogy már szégyellem.


Szerintem tedd te is ugyanezt,( nem azt mondom hogy légy mindig engedetlen) tudom hogy kellemetlen és ha ettől rosszul érzed magad mindenképp borotváld le. Anyukádnak is meg kellene értenie hiszen ő is nő, hogy egy lánynak aki már kezd nővé válni ez kellemetlen. A te tested azt csinálsz vele amit akarsz ( nem rosz értelemben).

2021. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is borotváld le

úgyis visszanó

2021. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is titokban. Aztán engedte a krémet, majd vett epilatort. Valamiért a borotvát tiltotta de végül nem figyelte hogy mivel szedem le
2021. jún. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutatsz fényképet róla? Tapasztalatom szerint a lányok lábán a szőr egyáltalán nem feltűnő. De ha nagyon zavar akkor jó pénzért van lézeres szőreltávolítás.
2021. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2021. jún. 9. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!