Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv!Szerintetek a Nézését meg...

Üdv!Szerintetek a Nézését meg a járását c. dal megállja a helyét az x faktorban? továbbjutottam a zsűri elé, és ezt kéne előadnom,, többek közt ezt is énekeltem az előző meghallgatáson.Szerintetek?

Figyelt kérdés
X faktor

2021. jún. 10. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők mondják meg, hogy a válogató körben mit énekelj? Jó tudni... Ez már rég nem egy tehetségkutató, azt jól tudtam eddig is, de hogy már az egész meg van rendezve...
2021. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Phfejjjjjj
2021. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Jaja, és kell bele egy feketelábú, meg egy koncsita, meg egy leszbi, meg egy stb szb...
2021. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán, de azzal komolyan senki nem tudna venni, az inkább mulatós, meg nem is mutatja meg, hogy mi az amit tudsz igazán.

De az se mindegy mennyire megy a hangszínedhez.

2021. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nem kell hang. Minden mulatós azt énekli. Szerintem gáz hogy ha komolyan gondolod nem tudod megmutatni mit tudsz mert ez nem olyan zene ahol kijön a hangod
2021. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt online,és egy élő meghallgatásomis,o,az élőn 3 számot kellett énekelnem,többek közt ezt is,angolt is,hamar fel is hívtak 2-3 nap múlva (pedig május végéről volt szó,de örültem :))))hogy itt is továbbjutottam,és hívnak mikor lesz a legközelebbi meghallgatás,de először szó sem volt róla hogy ezt kell előadjam,,,mikor kérdeztem miért ezt azt válaszolták,mert ez illik hozzám a legjobban,mondtam neki nem -e lehetne mást mert azért egy zsűris meghallgatáson nívósabb dal kéne ....Az,hogy benne volt a dalválasztásaimban,mivel első kérésük az volt minél több stílusban mutassam meg magam kiválasztottam ezt is anno.Meg UGYE TUDJUK azért aki állt már szinpadon nem egy könnyű dolog táncolni,és énekelni egyben,, ugye logikus hogy erre mozogni is kell- nem egyszerű!Tehát lehet ezért pont ezt kaptam,kritákát nem mondtak egyáltalán,egyik dalnál sem;sőt mozogtak ,élvezték ők is:) Egyébként ez a dal eredetileg egy népdal,az lett feldolgozva de nem csak mulatós formában,- a megkötöm lovamat,,,tehát eredetileg nem mulatós.
2021. jún. 11. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem emlékszem nézését meg járását-ra a Megkötöm lovamat című dalban. Totál más a kettő, mindenben.

Amúgy részvétem hogy tudsz énekelni és ilyen szart sóztak rád :(

2021. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!