Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sampont miért nem lehet...

A sampont miért nem lehet megenni?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy vegyszer, de akkor miért olyan az illata, mintha a “paradicsomban” lennék?


Miért nem lehet egyszerűen megenni?! Olyan keserű, mint az ecet, de amikor beleszagolok, akkor ahhhh, nem igaz!!!

És még kenjem a hajamra / fejemre / bőrömre. Sajnálom oda paszírozni.

Tudom, hogy ez csak illúzió, de tényleg nem értem, hogy miért tévesztik meg az embereket ilyen aljas módon.


Létezik egyáltalán olyan sampon, amit meg lehet enni?


2021. jún. 12. 21:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%
Ez trollkodás? A samponban poláris szerves vegyületek vannak, mert könnyen megkötik az apoláris vizet a szennyeződésekkel együtt. Nem ajánlom elfogyasztani. Az pedig, hogy minden második tusfürdőnek exotikus illata van, szimplán egy kapitalista marketing-fogás. Engem borzasztóan feldühít, egyrészt környezetszennyező, másrészt mi a francnak legyen illatos egy sampon? A hajamon nem marad meg az aroma, ha pedig igen, akkor émelyítően erős, főleg ha egyesek parfümökkel is telelocsolják magukat, majd felszállnak a 4/6ra.
2021. jún. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
87%
*Akarom írni apoláris szerves vegyületek, a víz pedig poláris
2021. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
Amúgyis a sampont nem enni, hanem inni kell mert folyékony
2021. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

23# Levesnél sem úgy mondják, hogy iszok, hanem hogy eszek levest.

Ráadásul sűrű, tehát inkább főzeléknek minősül az állaga alapján.

2021. jún. 13. 00:31
 25/32 anonim ***** válasza:
63%
#24 nem-nem, a sampon olyan mint a gyümölcspüré, szívni kell a lyukból ;)
2021. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
17%
25 😂😂😂
2021. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen lehetetlen dolgokat kívánsz, az azt jelenti hogy valamilyen vitamin hiányod van.

Én például a régi épületekből ettem volna, nagyon kívántam azt a jó dohos pinceszagot. Ez calcium hiányra utal, mint kiderült az orvosnál.

Korábban kívántam még nagyon a Flóraszeptet, szerintem az is a calcium hiánynak tudható be.

2021. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok


Azért gondolok a kálciumra a Flóraszeptnél is, mert egyidőbe voltam kívánós a tisztítószer és a régi épületek iránt.


Szerintem nézess egy vérképet, hogy milyen ásványi anyag vagy vitamin hiányzik a szervezetedből, mert ez a fura "étvágy" tényleg erre utal.

2021. jún. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

27# Na de az épületből lehet enni!


[link]

2021. jún. 13. 03:30
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
#29 csak kitöri a fogakat
2021. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!