Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most szeretnék orrpircienget....

Most szeretnék orrpircienget. Megcsinálják ugy, hogy én elöre veszek pircienget és azt kérem, hogy belöje az orromba?

Figyelt kérdés
Meg légyszi irjatok tapsztalatokat.Hogy kell cserélni meg milyen az első hetekben meg hasonló.
2010. aug. 25. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, csak tippelek, de szerintem elsőre hosszabb szár kell, mert valószínűleg be fog dagadni.

Bár nekem a nyelvembe van...

Inkább bízd rá a pc-sre magad, és majd cseréld ki kb 1 hét után, kibírod :)

2010. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én magamnak csináltam,sima jéggel érzéstelenítettem,és nem volt túl fájdalmas...szóval szerintem ha meg rendesen csinálják még inkább nem fáj.Ott ahol csinálják adnak orvosi fémből készültet így nem kell vinned,sőt sztem nem is lehet mást belerakni először csak az orvosi fémeset,mert begyullad.Utána azt raksz bele amit akarsz!

Egy két napig kicsit érzékeny,piros,de hamar helyrejön...nekem bejött:)

Ajkamba is volt az rosszabb...

Sztem orrba a legjobb elsőnek,kevésbé fájdalmas mint máshol.

Illetve a nagy csúnya,inkább minél kisebbet rakj be az csini,már ha lány vagy:)

2010. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok.egész picit szeretnék.
2010. aug. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!