Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen festékkel fessek üvegre?

Tacsale1 kérdése:

Milyen festékkel fessek üvegre?

Figyelt kérdés

Most el akartam kezdeni üvegre festeni. Rengeteg olyan videót láttam, ahol anime karaktereket festettek, és aztán megfordították, és egy szép festmény lett belőle. Na, én is ilyet szeretnék készíteni, de nem tudom, hogy milyen festékkel dolgozzak, mert mindenhol mást írnak: Valahol azt mondják, hogy akril festékkel kell, máshol viszont azt, hogy ehhez a munkához csak is az üvegfesték használható. Ha valaki már csinált ilyet, az kérlek írja le, hogy milyen festékkel célszerű, és az okát is, hogy miért pont azzal.

Előre is köszi :)



2021. jún. 13. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Üveg, esetleg kerámia festék.
2021. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb bármivel, ami nem vízalapú.
2021. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi a válaszokat! :)
2021. jún. 14. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az üvegfesték azért jó, mert átlátszó, és amikor a fény átjön rajta, az nagyon szép. Ólomüvegfajtán is lehet festeni, hogy külön felfesti az ember a vonalakat. De úgy is szép, ha nincs választóvonal, hanem átfolyatja az ember a színeket egymásba.
2021. jún. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!