Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen diakmunkák vannak...

Milyen diakmunkák vannak Borsodban ?

Figyelt kérdés

A legfőbb problémám az hogy sajnos csak júliustól tudnék elkezdeni... A legutolsó nyári meló sajnos nem esedékes már így főleg ezért vagyok "bajban".


17 vagyok, fiú szóval a fizikai munkáktól sem ockodom inkább a mekis meg hasonlók azok amik anyira nem szimpatikusak (a környezettel van főleg bajom)


A neten amit találtam az összes ilyen közvetítőn keresztül müködne... Nem tudom valószínűleg azért fizetni is kéne és ezzel kapcsolatban olyan negatív érzésem van (nem tudom miért)


Összefoglalva konkrét állás vagy valami oldal ahol találhatok állásajánlatokat jól jönne

(Borsod Abaúj Zemplén megyén kívül nem engednek el ...)



2021. jún. 14. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaszövetkezetre gondolsz a harmadik bekezdésben? Csak a regisztrálásért kell fizetned (van ahol csak az első fizetésből vonják le a tagsági díjat, 1-3 ezer forint szokott lenni). Ha beírod google-ra, hogy iskolaszövetkezet, akkor kihozza az összeset, ami borsodban van és ott meg tudod nézni, hogy milyen munkák vannak. (A minddiákot csak akkor válaszd, ha nincs más választásod, nagyon rossz feltételeik vannak a szerződésben)
2021. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én föleg a minddiákra meg az ehez hasonlókra gondoltam főleg hogy csak ilyeneket találtam ....

De megnézem amit írtál köszi

2021. jún. 18. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valamiben elakadtál akkor írj nyugodtan, én is borsodi vagyok és már több iskolaszövetkezetnél is dolgoztam. (jelenleg nem dolgozok)
2021. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!