Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendeltetek már...

Aliexpressről rendeltetek már esküvői, menyecske, alkalmi ruhát ? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Méret táblába mennyire lehet megbízni ? Azt kapom e nagyjából ami a képen van? ( nyilván nem az apró eltérésekre gondolok) hanem pl ha egy feher uszályos ruhát rendelek, nem fognak e egy kék kantáros, vagy tök más fazonú ruhát kihozni?

2021. jún. 19. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl praktikus ruhát rendelni ilyen oldalakról, főleg egy ennyire fontos eseményhez kötődőt. Az anyag, a szabás, a méret, a szín nem csak együtt, de külön-külön is olyan dolog, ami eltérhet a termékfotótól. Ilyenkor még az olcsóság is pénzkidobás, ha nem tudod normálisan viselni.
2021. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

nekem így lett ruhám, hogy csaj megrendelte magának, de neki kicsi lett, így tudtam próbálni

de volt nála egy másik alis is :D mondta próbáljam fel, hátha az is tetszik, nah az úgy szúrt, mint a fene, tehát eléggé lutri

menyecskeszoknyámat én rendeltem aliról

2021. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menyecske ruhát rendeltem alirol, de nem olyan, mint amire számítottam. Ettől függetlenül ki lehet fogni jó minőségű, méretben passzos ruhát, ha jóval előbb megrendeled és van b terv, akkor nincs gáz.
2021. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm csodálatos esküvői ruhát rendelt és kapott is Aliról, DE sajnos ez a ritkábbik eset. Csomagkézbesítő cégnél dolgozom, igen gyakori az olyan telefon a vevőtől, hogy nem az általa rendelt kinézetű vagy méretű ruhát kapta, mit műveltünk, hol van az ő csomagja/csináljunk valamit. Pedig de, azt kapta, amit rendelt, pontosabban mi azt szállítottuk ki neki, amit a feladó küldött...
2021. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!