Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnét tudnék biztonságosan...

Honnét tudnék biztonságosan jó minőségű kést rendelni?

Figyelt kérdés
főként pillagókésre gondoltam,és olyanra amivel lehet vágni,és nem csak dísz,ugyanis munkahelyi használatra kellene,mert sokszor kell drótot stb-t elvágni!

2021. jún. 20. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A pillangókés pont nem arra való hogy te munkahelyen drótokat vágj el vele.

Egyébként van a neten egy csomó leiformálható bolt, ahol minőségi késeket árulnak.

2021. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pillangóra ÉS mindennapi használatra valót
2021. jún. 20. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,valóban elég jónak tűnik az oldal.
2021. jún. 20. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
A pillangókés egy dologra jó, hogy frenkizhess vele hogy hogy tudod pörgetni, amúgy semmi értelme a konstrukciójának.
2021. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán megfordul a fejedben, hogy munkára használj egy pillangókést, annak két oka lehet: vagy sosem láttál még pillangókést, vagy sosem láttál még munkát.

A pillangókés - legyen az akármilyen jó minőségű - felépítéséből adódóan nem alkalmas munkára.

Egyrészt túl sok mozgó alkatrész, túl kevés és kicsi csapágyazással, amik nagyon hamar kopnak, nyúlnak, deformálódnak, ergo tönkremegy.

Másrészt az eszköz mozgásának semmi köze, semmi szerepe a munkavégzésben, így feleslegesen komplikált eszköz.

Akár vágni akarsz, akár lukasztani, akár ütni, sokkal praktikusabb és strapabíróbb munkaeszközöket találtak már ki.

Kizárásos alapon csak villogni akarsz.

Bohóc.

2021. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
LEírtam,hogy pillangókést,És egy olyat ami munkához jó,2 külön dologra céloztam,elnézést ha rosszul fogalmaztam
2021. jún. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!