Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés

Ma Instán véletlenszerűen láttam 2 olyan videót, ahol kb. egy 8-9 éves kislány mutogatja a seggét, és még egy képet is láttam róla, ahol meztelenül, mindössze egy szál bugyiban mutogatja a seggét. Nektek erről mi a véleményetek? Szerintem nagyon felháborító, hogy ezt csinálja! Könyörgöm, még csak egy gyerek! És ezt a szülei engedik? Kíváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek erről. Számomra ez felháborító!

Előre is köszi a válaszokat!



#kislány #pedofília #Instagram #Közösségi világháló
2021. jún. 20. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Pont annyira felháborító, mint amikor egy nő vagy férfi mutogatja magát.
2021. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szomorú, hogy a szülők nem vigyáznak eléggé gyerekre. De ezért nem a gyerek a hibás.
2021. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem hibás! Mindenképp a szülő sara. Egy kisgyerek nem tudja mit csinál, és hát az interneten vannak beteg emberek ( pedofilok), akik ugyanúgy láthatják, és ez mind a szülő hibája. Csak szegény gyereket sajnálom.
2021. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szülő hibája, hogy nem figyel rá, de amúgy nem olyan nagy baj, mint amekkorára sokan felfújják, meg kell neki mondani, hogy nem szabad, de ha egyszer megtette, hát istenem.
2022. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!