Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foglalkozik valaki hobbiból...

Foglalkozik valaki hobbiból fémkereső detektorral?

Figyelt kérdés
Nagyon macerás az engedély szerzés bizonyos területekre?
2021. jún. 22. 22:34
 1/7 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy engedély! Együttműködés van a területileg illetésem múzeummal és hatósággal, de egy nagy xopás. Én ezért is adtam el a felszerelést. Pénzkidobás.
2021. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy macerás,sajnos.

Rengeteg engedély kell hozzá, be kell jelenteni, és nem használhatod akkor, amikor és ahol akarod.

Ha csak úgy kimész vele keresgélni, elég durván meg is büntethetnek.


Itt elég jól összeszedték, hogy mire kell figyelni. Nem csak hobbi régészekre vonatkozik, hanem általában a fémdetektorosokra:

[link]

2021. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszokat

2021. jún. 23. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, este már fáradt voltam még leírni, de külföldön több helyen is szabadon lehet használni, mindenféle papír nélkül. Én gyakran viszem magammal, ha elutazunk, és jókat szoktunk vele szórakozni.

Szóval, még ne dobd ki, ha már megvetted :) Magyarországon talán nem, de máshol használhatod.

2021. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Itt élek Angliába per pill bár jövőre hazaköltözöm és azon agyaltam veszek egyet és haza viszem.

Itt valóban könnyebb de,ha otthon nem tudok vele mit kezdeni akkor nem veszek

2021. jún. 23. 17:05
 6/7 anonim válasza:
Sajnos nagyon. Azután az engedély évről évre megtartása sem egyszerű.
2021. jún. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jól van

Köszi szépen mindenkinek

2021. jún. 24. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!