Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak az oldalon modellek?...

Vannak az oldalon modellek? Ha igen válaszolnátok az alábbi kérdéseimre?

Figyelt kérdés

1. Minek hatására, és hány évesen kezdtél modellkedni?

2. Végeztél modelltanfolyamot?

3. Nagyon nehéz bekerülni ebbe a szakmába... Neked hogy sikerült?

4. Volt,hogy versenyezned kellet valakivel egy munkáért?

5. Mi a legfontosabb belső tulajdonság ahhoz, hogy valaki modell lehessen?

6. Dolgoztál már külföldön?

7. Volt olyan, hogy az ügynökség arra kért, hogy fogyj valamennyit?

8. 90-60-90. Ez az aranyszabály. Neked mik a méreteid?

9. Milyen magas vagy?

10. Ha látsz egy nálad vékonyabb, vagy karakteresebb lányt, nem vagy féltékeny, és nem ijedsz meg, hogy ő talán szebb?


Bocsánat, hogy ilyen kíváncsi vagyok, és néhol talán túl tolakodó, de tényleg nagyon érdekel ez a szakma, és szeretnék minél többet megtudni.

Később még lehet lesznek kérdéseim (:


2010. aug. 26. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy beírok, én nem vagyok modell, de engem is érdekelnének a válaszok és így elmenthetem a kérdést.

Én nem tudom, hogy igazán akarnék -e modellkedni, de nekem már sokan mondták, hogy meg kellene próbálnom.

Viszont szerintem ez nagyon sok időt vesz igénybe... Ezért sem gondolnám, hogy nekem való lenne.

18/L

2010. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Semmi baj :) És sok sikert!
2010. aug. 26. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Kiskorom óta ez az álmom hogy érvényesülhessek a modell szakmában ezért 14 éves koromban ugy döntöttem hogy elkezdem megvalósitani az álmaimat:)

2.nem

3.Megcsináltattam a portfóliómat és beküldtem pár ügynökséghez ,ahol azonnali visszajelzéseket kaptam:)

4.nem volt rá példa

5.Belső tulajdonság?:D Legyél nyitott,ne mondj nemet felkérésekre(szeresd a kihivásokat:D),türelem és sok akarat is szükséges:D Azon kivűl kedves,szorgalmas,céltudatos!

6.Még nem volt rá alkalom

7.Csak annyit mondtak hogy tartsam a súllyomat! Sportoljak,mozogjak és egészségesen étkezzem.

8.Hogy aranyszabály-e? nem feltétlenül!Sok olyan modell van akinek nincs 90-es mellbősége! de van olyan is akinek 60 alatti a dereka:D

Az én méreteim: 83,60,83

9. 175cm

10.Nem:D van elég önbizalmam ahhoz hogy tudjam Én jobb vagyok;)Bizz magadban! Amugy meg attól hogy valaki szebb nem jelenti azt hogy tehetségesebb is:D A modell szakmában márpedig nem a szebbeket hanem a különlegesebb ill. karakteresebb arcú lányokat kereseik:)

2010. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2010. aug. 26. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs mit:)
2010. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én most kezdtem nyáron! Nem tudom miért. Kiskoromban jazzbalettoztam, és ott tanultunk kifutói mozgást. Szerettem ezt csinálni. 16 leszek szeptemberben. Modell tanfojamot nem végeztem, a hazaidivat. hu-n van egy fórum S.O.S. modell szeretnék lenni, vagy valami hasonló. Oda írtam, és küldött egy e-mailt egy manager.

Méreteim:

derék:66 ,csípő92 ,mell:88, 170cm magas.

és én nem ijedek meg, ha valaki nálam szerintem szebb. Nem biztos, hogy okosabb is. És fő az önbizalom!

de nem kérték, hogy fogyjak!

2010. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocsi hogy megkérdezem de az itteni modellek akik írtak vagy írnak dolgoztak már külföldön
2011. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1.: komolyabban 12 évesen, egy közösségi oldalon írt egy fotós nekem.

2.:Igen végeztem, a Bódi Sylvi Modelliskolában

3.:Nekem abszolút nem, mivel tényleg az ölembe hullott a lehetőség.

4.:Igen, volt.

5.:Normálisnál nagyobb egoizmus, hogy ne nyomjanak el.

6.:Igen, dolgoztam.

7.:Azt konkrétan, hogy fogyjak azt nem, de, hogy nem kapok meg jó munkákat azt igen, szóval szerintem ez minden modellt inspirál arra, hogy leadjon pár kilót.

8.: 87-58-89

9.:175

10.:De, de az 5. válaszom erre is ad választ.


Remélem segítettem!

2011. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó te melyik ügynökségnél dolgozol?
2011. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!