Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm folyton hazudik nekem,kibeszél a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk újra jóban.Régebben(alsóban) folyton kiközösített,kibeszélt,másoknak mondott olyat ami nem is igaz.Azért békültünk évekkel később mert azt mondta nem lesz több ilyen.Viszont a többi barátinak kibeszél,nagyon gyorsan meg tudom bántani szinte a semmin is hisztizik.Elkezdett egyre többször hazudni(nem nagy dolgokon,de már nem tudom mit higgyek el neki,mit ne).Ha megkérdezem tőlle hogy kibeszélt-e már amióta újra jóban vagyunk csak azt mondja "nem,csak alsóban csináltam ilyet,de már megváltoztam".Mit csináljak?Nem akarom elhagyni mert tényleg az életemhez nőtt,ha elhagyom olyat terjeszt róllam ami nem is igaz,egyedül leszek,mert nincsenek barátaim rajta kívül.Ha elhagynám és egyedül lennék mit csináljak?

2021. jún. 25. 13:02
 1/4 Pekka ***** válasza:
100%
Amiket most leírtál az alapján nem a legjobb barátnőd. Sőt, még csak nem is barát.
2021. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 1-es válaszolóval.Minél előbb szakítsad meg vele a kapcsolatot mert ha hagyod még rosszabb lesz. Tapasztalat.
2021. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem jobb boldogtalannak lenni toxikus emberek nélkül. Ha így is úgy is butaságokat beszél rólad, akkor igazából csak magadnak teszel szívességet az által, hogy megszakítod a barátságotokat. Az egyetlen ember, aki nélkül nem tudsz élni az te magad vagy. Az ilyen emberek tanítanak meg arra, milyen barátokat nem szeretnél az életedben.

Szerintem találsz magadnak más barátokat. Add önmagad és bízz saját magadban. Úgy egyszerűbb az egész.

2021. júl. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ő nem a barátod...

Hány éves vagy? Suliban nehéz, tudom én is, de hidd el változni fog.

Olyan emberekhez közelítés aki hasonló mint te.

Nekem ilyen volt a gimi.

Volt egy,,barát'' aki mikor őt szekálták engem használt lelki támadzként, mikor viszont engem szekálták ő szállt rám a legjobban.

2021. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!