Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miért lehetett?

Ez miért lehetett?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam a barátnőmmel sétálni egy parkban este fele és hozzánk szóltak vagyis barátnőmbe hogy tetszik az egyik srácnak. És utána megbeszóltak valamit mindig amikor mentünk haza meg az egyik követett minket. Mi volt ezzel a céljuk? Mit akartak volna? És miért pont a barátnőmet nézték ki? Gondolokodtam azon biztos azért mert jobban nézz ki mint én, bár elég hangosan feltünően beszél lehet azért is lehet hogy fura de kissé aggaszt ez azóta.
2021. jún. 29. 23:06
 1/2 anonim válasza:
69%
Lehet, hogy valamit akarnak a barátnődtől amit ő önszántából nem. Ha meg követtek és látták, hogy hol laksz akkor meg csak gratulálni tudok.
2021. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy az egyiküknek tetszik a lány, de ő nem viszonozza, vagy egyszerűen csak heccből rád akartak ijeszteni.

Két hasonló esetem volt, mindkettő a már feleségemmé vált lány esetében:

1. a lánnyal egy homályos utcában egymással szemben álltunk a járdán. Jött egy fickó, se szó, se beszéd arcon ütött. A lábamat térdben behajlítva (talán) megrúgtam, de azonnal futásnak eredt, én meg utána. Gyorsan abbahagytam az üldözését, mert arra gondoltam, hogy nincs egyedül és a társa(-i) belekötnek a lányba.

2. ugyanabban a városban elterjedt, hogy a folyó partján bandák inzultálják a szerelmes párokat. Mi egy padon ültünk a folyóparton, amikor megláttam, hogy a mederoldalban egy fiú derékban meghajolva közelít felénk. Gyorsan felálltunk és elsiettünk. Nem jöttek utánunk. Több fiú is elmondta, hogy őt is megverték, sőt, az egyiket a kollégium előcsarnokáig üldözték.

Az előbbi esetektől függetlenül írom:

Van, amikor csak megijesztés a céljuk, de van, amikor tisztán csak heccből megütik a fiút. Nem hallottam, hogy a társaságukban levő lányokat is inzultálták volna. "Legényvirtus".

2021. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!