Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a Media Marktban?

Mit vegyek a Media Marktban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nyertem egy 25000 forint értékű ajándékkártyát egy országos versenyen, de nem tudom, hogy mire költsem el. Amint láttam, videókártyákat nemigen lehet ott kapni, de semmi értelmesre nem tudnám költeni.

Ti mit vennétek a helyemben? Csak kíváncsi vagyok, hátha a válaszaitok alapján nekem is megtetszik majd valami.



2021. jún. 30. 14:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy nem tudom, így én sem. Mire van szükséged, vagy mit tudnál venni másoknak?
2021. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Valami zsír frankó fejhallgató/hangszórót/hangfalat, akár drótosat, akár blútúsztost.
2021. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nincs különösebben szükségem most semmire sem. Másra meg nyilván nem költeném el azt a pénzt, amit a versenyteljesítményemmel értem el. Ez az első alkalom, hogy egy ilyen dologért pénzt is kaptam, szóval mindenképp magamat szeretném megjutalmazni valami kütyüvel.

Már van egy szupi fejhallgatóm, igaz, nem mai darab, de még mindig imádom. (HyperX Cloud II) Hangszórót meg nem használok egyáltalán.

2021. jún. 30. 14:34
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Add el valakinek, ha nem névre szól.
2021. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De kinek? Nem nagyon kommunikálok másokkal, főleg így nyáron, hogy nincs iskola. Mondjuk esetleg megpróbálhatom rábeszélni öcsémre, hogy vegyen valami jó billentyűzetet vagy ilyesmi. :D Bár amint láttam, a Media Marktban még azok sincsenek normálisak (itt értem a gamer termékeket), nem véletlenül nem találok én sem semmit, ami nekem tetszik.
2021. jún. 30. 14:53
 6/24 anonim ***** válasza:
Tedd fel valamelyik hirdetési oldalra picit olcsóbban! Vagy, ha picit rátermettebb vagy, egyszerűen menj egy M.M.-ba, néz ki valakit aki nagy értékbe vásárol, és beszéld meg vele hogy kifizetsz te 25 000 Ft-ot a kártyáddal, ő meg odaad neked mondjuk 23 000-et!
2021. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Facebook marketplace, 23000-ért eladó.
2021. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg már most a karácsonyra szánt cuccokat:

Kávéfőző

Hajszárító

Borotva

Elektromos fogkefe

Vasaló

Szendvicssütő

2021. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#8 Ilyenekre nem nagyon van szükségem. Mondjuk talán a hajszárító jó ötlet, mert nem hinném, hogy valami sokáig kibírja még a mostani. (Kemény 20 éves. xD) Már úgy értem, hogy ezekről a szüleim gondoskodnak, nekem nem kell ilyenekre gondolnom még.

Egyébként ha valamit segít az ajánlásban, 16/L vagyok.

2021. jún. 30. 15:25
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hajvasaló

Hajgöndörítő

Epilator

Lábmasszirozó

2021. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!