Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Heloka! 18 éves rendészeti...

Heloka! 18 éves rendészeti diák vagyok. Anyum palija börtönben van, attól én elmehetek rendörnek, nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Anya! Itthon van a pasid? Jaj, de jó! Hoztam neki karperecet.
2021. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%
Ahogy latom a kerdesbol,teljesen megfelelsz es az eszed is megvan hozza. Sok sikert.
2021. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a rendőrségen, akik ha nem is válaszolnak, de adnak tanácsot, kihez, hol, kihez fordulj.
2021. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyikse volt hasznos válasz. Tudok vagy nem?
2021. jún. 30. 15:47
 5/10 anonim válasza:
94%

Mindharom hasznos valasz volt.

Eleg hulye vagy hozza,ugyhogy mehetsz.

2021. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendezett családi körülmények szükségesek. Elsőt ezért írtam. Támadási felület, hogy közeli hozzátartozód bűnözővel él.

Lehet, mindenben teljesen korrekt, követelményeknek megfelelően működsz mind rendőr, de zsarolni lehet azzal, illetve joggal vagy minden ok nélkül feltételezni, hogy vele nem úgy bánsz, ahogyan megköveteli a szolgálat. Vagy ha nincs is semmi dolgod vele rendőrként, de anyád miatt felhasználhatod a pozícióból származó előnyöket.

Mielőtt felszerelnél (de lehet korábban is) készül egy környezettanulmány rólad. Ha úgy ítélik meg, akkor kizáró ok lehet ez.


Így már érthető? Ezt akartam megértetni veled az elsőben. Nem sikerült. :-(

2021. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 30. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre, ha komolyan gondolod, akkor ne tántorítson el, mit írunk. A rendőrökről még mindig olyan kép él, hogy bunkók, képzetlenek stb. sokan lenézik őket. Ezzel együtt kell tudni élni.

És nem mindegy az sem, melyik szakterületet szeretnéd. A közlekedésinek is megvan az árnyoldala, bűnüldözés sem fenékig tejfel. Meg egyenruhás „közkatona” akarsz lenni, vagy nyomozó, helyszínelő stb.?

2021. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmehetsz, de azzal számolj, hogy amíg ez a helyzet fennáll, addig nem tölthetsz be bizalmi beosztást. -Azokhoz kell a C-típusú ellenőrzés (és azon "elmeszelnének", hogy nemzetbiztonsági kockázati tényező van az életkörülményeidben).
2021. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt soha sehol ne említsd meg! Amúgy persze. Simán. Saját erkölcsi bizonyítvány kell. De azt azért gondolhatod hogy a gázos családi háttér nem jó ajánlólevél.
2021. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!