Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy mazochista magát a fájdalm...

Egy mazochista magát a fájdalmat élvezi vagy más érzésnek érzi mint mi és azt az érzést élvezi? (Nem sexualisan)

Figyelt kérdés

Ezenkívül még az lenne a kérdésem hogy minden mazochista élvezi a megaláztatást is vagy van aki csak a fájdalmat? Aki esetleg tudja annak előre is köszönöm! :)

(Remélem értelmesen fogalmaztam meg a kérdést xd)



2021. jún. 30. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

A fájdalmat.

Nem mind.

2021. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra van kellemes fájdalom is. Az is fáj, de ugyanakkor nagyon jó érzés, fizikailag is más, mint a kellemetlen fájdalom. Megaláztatás egyáltalán nem vonz, ezek nem feltétlenül járnak együtt.
2021. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Amikor egy mazochista jó fájdalmat érez, ő közben szenved is, vagy csak élvezi?
2021. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 szenved is, de szereti azt a fajta szenvedést. Összességében jó érzés, és élvezet. Talán úgy lehetne legjobban megfogni, hogy intenzívebb, mint egy olyan érzés, ami csak tisztán élvezet, amiben nincs szenvedés. Annyira jó, hogy már fáj, de ettől még jobb. Nehéz megfogalmazni olyanok számára, akik nem éltek át ilyet.
2021. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak.

Szeretik a fajdalmat a megalazast, a kiszolgaltatottsagot.

Vonzzak a bajt a rosszat a szerencsetlenseget

Genetikailag igy vannak kodolva

2021. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

#5 butaságokat írsz.

Mazochista vagyok, szeretem a fájdalmat, nem mindegyiket, megvan, hogy konkrétan mit szeretek. Nem vagyok szub, nem szeretem se az alázást, se a kiszolgáltatottságot. Emellett kifejezetten szerencsés vagyok, sikeres vagyok, csupa jó dolgot vonzok be az életembe, pozitív az életszemléletem.

Nem vagyok ezzel egyedül. Nem is gondolnád, hány sikeres ember mazochista és/vagy szubmisszív az ágyban.

2021. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

6-os te írsz butaságokat.

Több tipusu mazochista van. Észrevettem más emberekkel való interakciójukat.

Ugyanúgy ahogy te egy fajta vagy, mások lehetnek más fajták. Nem feltétlenül kell minden mazonak egy típusunak lenni. Ne legyél ignoráns.

2021. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

6-os nem a szexualitás kategoriában van a mazochista.

ez is egy tulajdonságuk, a figyelmetlenség és a saját téves meggyőződéseik követése :)


igen, olyan is van aki csak az ágyban akarja.

de a legtöbb általában az életben is olyan.

2021. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!