Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nyári itthoni elfoglalt...

Milyen nyári itthoni elfoglaltságokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

A nyár nagyját egyedül töltöm itthon, főként edzésekre mozdulok ki vagy amikor barátokkal találkozok és elég sok szabadidőm van. Milyen diy ötleteket, recepteket, sorozatokat vagy egyéb elfoglaltságokat tudtok ajánlani?


16L



2021. júl. 1. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sorozat nézés, zenehallgatás, rajzolás, szinezes
2021. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Számitogépezés
2021. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
71%
olvasás, házi fagyi készítés, festés, naplóírás, különböző kihívások: pl, 1 hétig legyél vegán (ha nem vagy az). Átrendezni a szobád/kidekorálni, egy növényt felnevelni, saját történetet/verset írni (szórakoztató, ha unatkozol), társasjátékot készíteni.
2021. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli futás, Dél körül ugye az UV miatt nem kinti, hanem benti tevékenységek, pl ilyenkor intézd a leveleidet emailben, messenger stb., délután is jó lehet egy kis mozgás, séta, ha nincs túl meleg, vagy olvasás. Este menj el úszni (persze nem minden nap ugyanezeket :3)
2021. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jó ötlet hármastól a naplóírás.
2021. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Masztivideó a tiktok-ra... :D



Amúgy komolyra fordítva azt javaslom hogy a pinterest és a youtube megfelelő csatornáit nézd meg. Nekem már egész jó a kínálat amit feldob mert úgy tanult be amiket megnéztem. Rengeteg olyan dolgot láthatsz fent ami nagyon kreatív és teljesen új képi megjelenítéseken mutat be. A deviantart.com szintén ilyen. Egyből erőre fog benned kapni a kreatív energia és nekiállhatsz valami érdekesnek. Legyen az hobbi vagy komoly szenvedély.

2021. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg valamilyen készséget: Photoshop vagy programozás. És a könyvolvasást miért nem írta senki?
2021. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én írtam!

(4-es)

2021. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a Never Have I Ever (Én még sosem) sorozatot! Nagyon jó, tegnap jött ki a második évad.

Ha esetleg tudsz angolul akkor készíts feliratokat egy olyan filmhez amihez még nincs.

Süss, takaríts, tanulj meg gördeszkázni vagy görkorcsolyázni. Díszítsd ki a szobád vagy a kertetek ha van.

Hívd át a barátaid grillezni (vagy menjetek el valahova grillezni).

Állíts fel medencét.

2021. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!