Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jimin a BTS-ből.. miért esik...

Jimin a BTS-ből.. miért esik le mindig a székről?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy videót nem tudnál csatolni?
2021. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=d4HI5EFmDRU


0:15

0:25

1:11


Most hirtelen ezeket találtam. De Tiktokon rengeteget látok :D

Tiktok linket nem tudok beilleszteni, ha valaki tudja, hogyan kell megköszönném :)

2021. júl. 3. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott a címben…simán csak ügyetlen. Nem kell semmi magyarázat arra, hogy véletlen esetleg összeakad a lába és leesik stb.

Mellesleg Tiktok linket úgy tudsz beilleszteni, hogy csak kimásolod a linket annál az opciónál ahol megtudod osztani (azthiszem valami leghátul van).

2021. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a 7 tagból ő esik le a legtöbbet.. ezért merült fel bennem, hogy miért.:)
2021. júl. 4. 01:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy egy párszor véletlenül megcsinálta; és ez már az imidzséhez/imidzsükhöz tartozik.
2021. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*Mint pl a South Parkban, amikor állandóan meghal a Kenny. Osztálytársaim anno beszélgettek ketten a South Parkról, én odacsatlakoztam hozzájuk, egyszer szóba került egy rész, amelyikhez úgy éreztem, én is hozzá tudok szólni , én akkor még kevés részt láttam, de szóval az alapján a pár dolog alapján , amit mondtak, én felismertem azt a részt; de még nem volt 100%-osan egyértelműen biztos, mert akkora konkrétumokat nem mondtak; de azok amiket mondtak, passzoltak arra a részre; amelyikre én gondoltam. És akkor kérdeztem, hogy az az a rész, amelyikben meghal a Kenny? (Én még akkor csak egy olyat láttam.) És akkor egyik osztálytársam felröhögött:D ; hogy "Bmeg, Xy, a Kenny melyik részben nem hal meg?!?!?!"
2021. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

*tehát mondjuk ilyen visszatérő poén lehet,hogy "már megint megtörtént XY-nal"; tehát már meg se lepődnek, és lehet,hogy már a rajgongóknak hiányérzete lenne, ha már ez elmaradna; mert már annyira hozzászoktak, hogy nem pottyan le a székről. :)

De én amúgy simán el tudom képzelni, hogy egyáltalán nincs erre szükség, hogy direkt is csinálja,mert magától, véletlenül, alapból ilyen ügyetlen.

De lehet amúgy, hogy volt már,hogy megbeszélték előtte; és ha véletlenül magától nem esne le; akkor már leesik direkt; csak, hogy mosolyt csaljon a rajongói, meg a barátai arcára. :) Hogy ez ilyen tipikus, családias (légkör), kicsit mosolygunk :)

Tehát lehet,hogy ez pl a jó hangulathoz is való szándékos hozzájárulás; de amúgy tehát csinálhatja direkt is,meg véletlenül is; de lehet akár az is, hogy látta, hogy ez tetszik a közönségnek; meg ez a kis esetlensége, meg, hogy együtt nevetünk, ez még szerethetőbbé teszi az ő karakterét, és akkor így mégjobban belophatja magát a nézői szívébe, ha okoz pár vidám pillanatot, és ha a kollégái-barátai a színpadon is meglepődnek és mosolyognak, akkor együtt derülünk, és az olyan aranyos. :) :)

2021. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*illetve,hát,nem tudom tehát,hogy meglepődnek-e; de az ott akkor egy olyan őszinte pillanat lehet, hogy mindenki mosolyog,ha nincs semmi baja; és akkor olyankor őszinte az embereknek a mosolya; és akkor az olyan tök jó; hogy egy ilyen őszinte, baráti közeg. (Bocsi,hogy nem egybe írtam, külön jutottak eszembe.)
2021. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!