Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Valami kreatív...

Mit csináljak? (Valami kreatív dologra gondolok, tehat ne irjatok hogy telefonzzal meg ilyenek. ) bövebben lent.

Figyelt kérdés
Valamit szeretnék csinálni , amivel el lehet szöszmötölni. Tehat ilyen kézműves dolgokra gondolok. Gondoltam rajzolásra vagy festésre csak nem tudom hogy mit fessek/rajzoljak.Tavaly csináltam egy házmakettet úgyh azt nem szeretnék megint. Ha valakinek van ötlete az leírhatná nekem. :)
2021. júl. 2. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Én ezeket tudom ajánlani: sakk, origami, zenehallgatás, esetleg a számítógépen paint program, lego designer program. Esetleg még a keresztrejtvények is jók, mindegy hogy papíron vagy digitálisan. Utólag még ott lehet a biciklizés is.
2021. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Olvass!
2021. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Köszi szépen az ötleteket

3. Neked is köszi, de pont most fejeztem be egy könyvet

2021. júl. 2. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!