Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rendőr azt mondta, hogy...

A rendőr azt mondta, hogy menjek be a rendőrségre még aznap, a rendőrségen azt mondták, hogy nem kell bejönni majd hívnak, kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A mai napon hajnali 1 órakor megállítottak közúton, azt mondták nincs biztosítás az autón. A kocsit tegnap kaptam kölcsön a szerelőtől amíg az enyém ott van, tegnapelőtt vette ezt a kocsit, tegnap megtörtént azt átírás és biztosítás is, de nem volt nálam csak egy biztosítási ajánlat papír. Kaptam emiatt egy feljelentést akkor, de azt mondták, hogy menjek be a rendőrségre az eredeti biztosítási papírral, mondjam el mi történt és törlik a feljelentést, ha nem megyek be akkor később a tulajdonost is kap egy feljelentést. Aláírtam egy papírt hogy nem ismertem el a szabálysértést és elköszöntek. Reggel felhívtam a szerelőt(a tulaj), elhozta a papírt, egy zöld színű a4-es lap, minden rajta van, 2.-ától érvényes a biztosítás. Bementem a rendőrségre, a portán elmondtam hogy mi történt, itt van nálam a papír, mi a teendő most. Erre azt a választ kaptam, hogy nem kell bejönni, majd egy ügyintéző fog hívni talán jövőhét csütörtökön vagy pénteken. Az lenne a kérdésem, hogy most ki értett félre kit? A rendőrségen mondták jól vagy a járőrök hajnalban? Sose jelentettek még fel, ez az első ilyen esetem, nem is tudom hogy kit kéne ilyenkor felhívni, hátha tudnak valamit segíteni. Minden információnak hálás vagyok. Köszönöm ha elolvastad

2021. júl. 2. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel az intézkedő rendőrt. Elvileg a papír amit kaptál azon rajt kéne lenni névnek v ilyesminek.
2021. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!