Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Mit csinálnátok, ha a párotok transznemű lenne?

Figyelt kérdés
És mondjuk az első szex után árulja el, mert olvastam ilyen hihetetlen sztorikat.

2021. júl. 2. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Otthagynám. Nekem kellene tovább egy elmeroggyant figura, aki azt nem tudja, aktuálisan férfi v. nő.
2021. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg kidobnám mert nem volt őszinte velem és szerintem ez egy súlyos dolog amiről szeretnék tudni.
2021. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem hinném hogy összejönnék olyan emberrel akinél ennek van bármi esélye, azért az szerintem hamar kiderül ha ilyesmi van a dologban, plusz látható is.
2021. júl. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Szakítanék. Aki már az ilyen alap dolgokban hazudik, avval nem terveznék komoly kapcsolatot. Lehet, hogy már úgy él, mint a másik nem, és lehet, hogy külsőre meg sem mondod, hogy ő amúgy régen a másik nemhez tartozott, viszont szerintem akkor is jogom van tudni az ilyet. Pluszban szerintem ebben a kapcsolatban a transznemű ember is pontosan tudja, hogyha elmondja az igazat, lehet dobják. Ezért kihasználja a másik embert, hogy lefeküdjön vele, és utána mondja csak el, hátha akkor kisebb az esély, hogy dobni fogja. Az őszinteséget preferálom, és ez nem férne bele, mert szerintem van jogom tudni.
2021. júl. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát a bizalomnak annyi lenne az tuti. Nem is értem miért kell elhallgatni....
2021. júl. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Nem tudom. Ha már eljutottunk szexig, akkor nyilván szerelmes vagyok és a szex is rendben van. Innentől kezdve végülis nincs nagy gyakorlati jelentősége, hogy korábban nő vagy pasi volt.


Az a kérdés, hogy belül el tudnám-e ezt fogadni.

2021. júl. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Ezt be kell vallani avagy fel kell vallani? Mivan? :) Ez latszik! Es ha nem divatbol csinalja az ember, akkor nem jon ossze heteroval es nem jutnak el a szexig.
2021. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Otthoni korulmenyek kozott sokan oltoznek ennek-annak ... poni es unikornisz is van :)))
2021. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Akinek ez nem esik le szex előtt az meg is érdemli!
2021. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát akinek ez az első alkalmakkor látásra, hallásra nem esik le, az vessen magára. Én még olyan transzneműt nem láttam, akinél ne lett volna valami árulkodó jel, hogy ott valami nem tiszta.
2021. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!