Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zugló jó hely? (tisztaság,...

Zugló jó hely? (tisztaság, biztonság, boltok. Ilyesmi)

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

IGen!


Én 22 éve zuglói vagyok, ugyan panelben lakom, de szerintem nagyon jó hely. Nem tudok olyan kerületet mondani, ahol szívesebben laknék. Szép zöldövezeti hely.

SZemét annyi van mint bárhol zöldövezetben. Sajna az emberek itt is emberek :(

Boltok rendben van mindenféle kicsi-nagy, Spar Tesco, Lidl Aldi ezek alapfelszereltség, de mindenki megtalálja a magának tetsző helyet...


Amit kiemelnék az a tmegközlekedés, ha ériont, remek közlekedési hálózata van. Lányegében 3-400m-en belül találsz valamilyen tömegközlekedést.

2010. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
De azért ne a Stadionok környékére gondolj! :)
2010. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi h offolok, de a bgf bagolyvár utcai kolija érdekelne és tudtommal az ott van....?
2010. aug. 26. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen Zuglóban van.

Aránylag csendes, családi házas terület nem rossz szerintem.

2010. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen a Stadionok és az Ilka utca környéke nem a legnyerőbb, de mindenhol van rossz hely :D
2010. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem az egyik legszärabb kerület:/

Én kőbányai vagyok, az sem a legjobb, de vannak jó részei. Biztos Zuglónak is vannak, de amikor a Nagy Lajos király útján megyek, mindig arra gondolok, hogy már takarodjak el ebből a kerületből.:D

2010. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
SZAR!SZARSZARSZAR! tele van cigányokkal(jó, nem mint a nyolcadik ker) de borzalmas...én nem birom.
2010. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!