Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szeretném megnyitni a saját...

Szeretném megnyitni a saját szakdolgozatomat, de nem tudom, mert nem engedi, mivel korábban levédtem. Most keresem a Tulajdonságok/Biztonság fület, de nem jelenik meg. Win xp-m van. Hogy tudom beírni a jelszót?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki: word cannot open the document user does not have access privileges.
2011. okt. 30. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Húzd ki a fájlt az Asztalra, jobb egérgomb.

Tulajdonságok, Egyéni, alul Attributumok: Irásvédett és Rejtett, mellette Speciális. Ezt nyisd meg és vedd le a védelmet.

2011. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működött: nem másolható. Hozzáférés letiltva.
2011. okt. 31. 07:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg így: másold ki pentdrive-ra, aztán valahol, egy másik gépen próbáld levenni a védettséget. Könnyen lehet, hogy kivédett egy támadást a géped védelme, a NOD fájlvédelme hajlamos ilyenkor minden hozzáférést letiltani. Talán más vírusirtók is így reagálnak rá.
2011. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Netről egy tipp: jobb egérgomb: Átnevezés. Kiterjesztéssel együtt (ha most .docx, legyen pl. .rtf).
2011. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

Javítás My Word egy adat helyreállítási program a Microsoft Word dokumentumokat. Úgy tervezték, hogy visszaszerezze a szöveget sérült vagy sérült Word-fájlok (. Doc fájlok), hogy nem nyitja meg rendesen. A helyreállított szöveget is el lehet menteni, mint egy hibamentes Microsoft Word dokumentumban.


Ez a program nem működik az Office 2007. Docx fájlokat.


Néhány gyakori hiba üzenet, amely megakadályozza a felhasználót megnyitása Microsoft Word dokumentum tartalmazza:


"A dokumentum neve vagy elérési út nem érvényes. Próbálja ki ezeket a javaslatokat. Ellenőrizze a jogosultságokat a dokumentumhoz és a meghajtóhoz. A Fájl megnyitása párbeszédpanelen keresse meg a dokumentumot."


"Word nem tudja megnyitni a dokumentumot."


"Word nem tudja megnyitni a dokumentumot: a felhasználó nem rendelkezik hozzáférési jogosultsággal."


Amikor megpróbál megnyitni egy Microsoft Word 97 dokumentumot a Microsoft Word 6.x vagy 7.x, a dokumentum hibás karakterek.

Javítás My Word lehetővé teszi, hogy hozzáférjenek a tartalmát korrupt Word dokumentumok. Ez megjavítja a Microsoft Word 6.0, Word 95, 97, 2000, XP és 2003 for Windows.


Javítás My Word egyszerű a használata. Csak nyisd ki a sérült Word-fájl, megtekintheti a hasznosítható szöveget az előnézeti ablakban, és mentse ezt a szöveget egy új hibamentes Word file.


Letöltés Repair My Word - INGYENES


Kattintson a "Download Now" gombra letölthető Word-javítás.

Fordítás: Google Chrome.

2011. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok tippet. szépen folyamatosan írom rá az eredményt:

Nem engedi másolni pendrive-ra sem. "Hozzáféréss letiltva"

2011. nov. 1. 07:54
 7/12 A kérdező kommentje:
Hiba - - - Nem nevezhető át: a CD-ROM-on lévő fájlok már írásvédettek. Nem másolhat vagy helyezhet át fájlokat a CD-ROM-ra
2011. nov. 1. 07:57
 8/12 A kérdező kommentje:

wordrepair: Repair/open - rákattintok, és egyszerűen nem csinál semmit: Nem tudok kimenteni egy betűt sem.

Úgy látszik, megy az enyészetnek a dogám. :(

2011. nov. 1. 16:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem az írásvédettség lehet az oka, hanem megfertőződött. MS Office van a gépeden? Én is hasonlóan jártam, kaptam elolvasásra egy szakdolgozatot, elállította a Wordot, minden fájlomat zárolta az Eset. Ma már LibreOffice-t használok.
2011. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A régi word-öm szerintem nem office termék volt, valahonnan free-ként letöltöttem, rendben működött, rengeteg extrája volt, csak éppen az a gép többé már nem működik. Amint a régi gépen az ilyen dokumentumot megnyitottam, azonnal kérte a jelszót, ha ezt beírtam, akkor engedte csak használni (olvasni, szerkeszteni stb.) Ha látnám a programot, talán ki tudnám vele nyitni... De rengeteg ilyen van fenn a hálón..... :(
2011. nov. 4. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!