Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó az ápolók fizetése? Tobbi lent

Jó az ápolók fizetése? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Ápolónak szeretnek tovább tanulni kb 3as atlagom van jovore azert megprobalok jobban teljesiteni. A lenyeg a lenyeg azt szeretnem meg tudni hogy mennyi az apolok atlag fizuja es ha esetleg ti is apolok vagytok akkor hanyassal vettek fel es melyik suliba? Es meg egy fontos kerdes hogy ti mentetek egyetemre vagy fogtok menni? Ez nem olyan lenyeges de muszaj angolbol jonak lenni vagy abbol eleg egy 2-es is?

Elore koszonom mindenkinek



2021. júl. 3. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ápolók fizetése? :D

Édes vagy...

Persze, hogy jó.

Csak kicsit nyugatabbra kell menni érte.

2021. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
éhbért kapnak az állami szférában ebben az országban, ausztriában és németországban már meg lehet ebből élni.
2021. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Az orvosoké sem jó
2021. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
De legalább kapnak ezt-azt a betegektől.
2021. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Már amelyik utolsó. Az öreglányok számára csak a sebész az orvos.
2021. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ápoló vagyok budapesten 6 éve dolgozom, okj55 ápoló vagyok, mindig jó tanuló voltam 4 átlag fölött, az angol nem olyan fontos, a 2 is elég.

A fizetés az kb 200 240 ezer/hó

tulorával es ejszakával

Beren kívül juttatás nincs.

Cafeteria, szép kártya nincs

A verés, hányásos munkaruhát amit saját penzen veszel is otthon kell mosni ebben sem támogatnak.

12 orázas van, igy a családi léttel nehezen összeegyeztethető

Senki nem tisztel, mindenki lenéz és mindenki a csicskájának tart az orvosok a főnővérek és a betegek is. A hozzátartozókrol nem is beszélve.

Hálapénz nincs havi egyszer kétszer negyed kg kv vagy egy csoki, semmi több. Pénzt csak a dokik kapnak.

Jól gondold át ezt a pályát.

Én is az első lehetőség után pattanok.

Ezt nem lehet kibirni épp ésszel


Hatalamasak az elvárások a nincsből. Márpedig ismerjük a mondást hogy szarbol nem lehwt várat építeni.

Az uj szolgálati jogviszony bevezetése ota kollektiv szerződés sem köthető ergo sztrájk jogod sincs. Meg is vonták az eddig erre kiharcolt bruttó 10 ezer ft-ot

Ha uj munkahelyre mész a törvény nem engedi hogy nagyobb bért adjanak mint az előzőn.

Nem lehet másodállast vallani csak egészségügyben és azt is csak az OKFŐ engedélyével

Mégegyszer mondom jól gondold át.

Ez amit most leirtam csak a jéghegye csúcsa a problémáknak.

2021. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha itthon csinálod: sok munka éhbérért
2021. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!