Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Cecil Hotel végleg be lett...

A Cecil Hotel végleg be lett zárva LA-ben, vagy...?

Figyelt kérdés

Olyan fura, hogy mostanság is látnak videók a hotelből napvilágot, ráadásul a hotelben még mindig van áram, illetve egy videóban vizet is tudtak engedni a közös zuhanyzóból.

Akkor most ez hogy van? Újra fog nyílni, csak időszakosan lett lezárva? Miért éri meg újranyitni, ha arról van szó?


2021. júl. 3. 20:39
 1/6 anonim válasza:
Miert lenne zarva?
2021. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Átalakítás miatt jelenleg zárva van. Amúgy át is nevezték, és a Wikipédia szerint októberben nyílik.
2021. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenfelet lehet olvasni, de a legtobb helyen azt irjak, 2017 ota zarva van felujitas miatt, amiben tobbek kozott szerepel egy medence a tetore, kvazi oda, ahol szegeny lanyt is megtalaltak holtan. De lehetetlen, hogy kozel 4 ev alatt nem tudtak volna ujranyitni.
2021. júl. 4. 00:14
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Az atnevezes meg a bizonyos 2013-as eset elott megtortent, nem?
2021. júl. 4. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Én úgy értelmeztem, hogy hivatalosan átnevezték már korábban, de úgyis mindenki Cecil Hotelnek hívta.

Gondolom ezt olvastad, de nagyon nem apró felújítgatásokról van itt szó:

"In 2016, Matt Baron, president of Simon Baron, said he was committed to the preservation of architecturally or historically significant components of the building, such as the hotel's grand lobby, but his company planned to completely redevelop the interior and fix the "hodgepodge" work that had been done in more recent years. Beyond renovating rooms, the developer also plans a gym, lounge, and rooftop pool."

Műemléki épület az egész, szóval nem lehet ledózerolni és felhúzni egy teljesen új épületet, hiába lenne valószínűleg sokkal gyorsabb. De össze-vissza lett itt-ott újítgatva az elmúlt évtizedekben, szóval amit csak lehet, muszáj megcsinálni rajta. Viszont egy 19 emeletes, 700 szobás hotelről beszélünk, ami rengeteg munka. Ráadásul gondolom a Covid sem gyorsította fel a munkálatokat. Illetve azt is simán el tudom képzelni, hogy igyekeznek minél távolabb kerülni időben 2013-tól, hogy jobb esélyekkel induljanak a "normális" szállodák között.

2021. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat ertheto, hogy probalnak idoben tavolabb kerulni ezektol a bizarr dolgoktol, de egyreszt lemosni ugysem tudjak magukrol, masreszt semmi nem garantalja, hogy nem fog ugyanott kilyukadni a hotel, ahol akkoriban, ha kinyit valaha is.
2021. júl. 4. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!