Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni a szárnyashang...

Mit tudok tenni a szárnyashangyák ellen?

Figyelt kérdés

Dolgoztam 12 órát, reggel még semmi nem volt, és 2 órája mikor haza értem tele volt a szobám szárnyas hangyaval, tudni illik csak 1 szobás , szóval máshol nem tudok aludni ….


Porszivoval próbáltam, le is fújtam őket de csak meg több lett… Mit tehetnék?



2021. júl. 3. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok így aludni, mert az előbb 2 percig feküdtem és vagy 5 már rám szállt
2021. júl. 3. 21:17
 2/8 anonim válasza:
Szia ! Próbáld meg a sütöport oda szórni vagy ecetes vízzel be fújni a járatott .
2021. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,megpróbálom hátha !😞 Rengeteg van 😞 Fáradt vagyok már ehhez 😞
2021. júl. 3. 21:27
 4/8 A kérdező kommentje:

Le szortam sütőporral, egyelőre semmi



Ecetem sajnos nincs most itthon ,pont a múltkor használtam el :(

2021. júl. 3. 21:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Na most van az, hogy ahova szortam a sütőport ott meg is haltak, viszont ra szálltak az ágyra, a tvre, és úgy mindenre is ami található a szobában .😢😂 Ki lehet még ilyen szerencsés mint én???!!
2021. júl. 3. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Ablak kinyit és szó szerint elrepül a baj.


Érdemes a rajzás után felkeresni a járatokat. Gyilkolászni felesleges és egyáltalán nem hatékony.

2021. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggel vegyél rovarírtót. Bármelyik gazdaboltban be tudod szerezni, és a legtöbb rovarra jó. Használtam már bolhák, hangyák, poloskák ellen is, nagyon hatásos
2021. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,este gyors felporszivoztsm őket , felszedtem (!!) a parkettát mert az alatt voltak … Ma mindenképp megyek és veszek valamit rájuk …
2021. júl. 4. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!