Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerkőc mellett milyen hangyai...

Gyerkőc mellett milyen hangyairtót használtok? Nekem szárnyashangya ellen kellene valami bevált szer. A Biokillt ismerem. Más?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 14:48
 1/5 Sókristály ***** válasza:

Nem vált be a Biokill? Arra azt írják, veszélytelen az emberre.

Házi praktikát tudok ajánlani. szórj ki sütőport a vonulási útjukba. Elég horrorisztikus a hatása, de ha muszáj, és másként nem megy, akkor nincs mit tenni. az a lényeg, hogy a hangyák nem csak megeszik, de be is viszik a sütőport a fészekbe a többieknek. Aztán amikor megették, a sütőpor megdagad és konkrétan szétdurrannak.

Csak akkor szoktam használni, ha már tényleg nem segít semmi.

2012. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, ezt a sütőport ki fogom próbálni én is, bármennyire drasztikus is.

Nekem az is borzasztó, hogy elhordják a házunk alól a földet, isten tudja már hány kiló földet rakodtak ki ezek a kis semmirekellők a házunk alól! Én nagyon haragszom rájuk.


A férjem szerint minden hangya egyszer csak szárnyat növeszt, így költözik odébb. Még a költözés előtt kellene kiírtanod őket, mert tényleg megjelennek máshol sajnos, nálunk is így szokott lenni.


A Biokill nekünk túrót sem ér, öntöttem már rájuk forróvizet is, az sem volt hatásos.:(

2012. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kint vagy bent a lakásban? Bent a morteint használom amikor megjelennek befújok, addig elmegyünk sétálni amíg ki nem szellőzik. kb. három nap után felmosok. Az a három nap a szar amíg nem tudom letenni a kicsit de utánna bátran mehet.
2012. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sem ért a Biokill semmit sem, kénytelen voltam Wapével befújni. Pár nap után felmostam, addig nem volt játék a földön.
2012. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 E2000B válasza:
Van egy nem igazán ismert módszer. Kis tálkába rakj a földre fáradt olajat, egyszerűen bolondulnak érte, de meghalnak tőle. Esetleg rakj bele kis szalonna darabokat, bár ez nem mindig jön be.Remélem segíthetem.
2013. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!